iLoveSłubice.pl to nie tylko wiadomości z powiatu słubickiego, publicystyka czy darmowe ogłoszenia, ale też wspólna zabawa. Właśnie dlatego już na samym początku chcemy Was zaprosić do świętowania narodzin naszego portalu. W konkursie dla mieszkańców nagrodą główną jest… skok ze spadochronem!

KONKURS DLA FIRM – DARMOWA REKLAMA

20 firm z naszego powiatu otrzyma przez miesiąc CAŁKOWICIE DARMOWĄ REKLAMĘ na naszym portalu w formie rotacyjnych graficznych banerów. Pomożemy Wam również z ich przygotowaniem na podstawie otrzymanych od Was materiałów oraz scenariusza. Jedynym warunkiem przystąpienia do konkursu jest zapisanie się do naszego newslettera. Banery mają różną ekspozycję oraz wielkość, dlatego jeżeli chcesz powalczyć o najlepsze miejsca reklamowe – dodaj kilka słów o misji przyświecającej Twojej działalności lub motto swojej firmy. Najfajniejszą odpowiedź nagrodzimy dodatkowo animowanym spotem reklamowym!

Zbieranie zgłoszeń kończy się w dniu: 07.06.20 (włącznie)

Reklamy będą wyświetlane na portalu w dniach: 12.06.20 – 11.07.20

Przewidywany termin realizacji filmu promocyjnego: 30.06.20

 

KONKURS DLA MIESZKAŃCÓW – LEĆ Z ILOVESŁUBICE.PL!

Konkurs odbywa się na naszym profilu na Facebooku. Warunek przystąpienia do zabawy jest bardzo prosty – polubienie i udostępnienie konkursowego postu. Przygotowaliśmy dla Was setki upominków: smyczy, kubków, podkładek czy długopisów. Rozdamy je w kilku turach na zasadzie losowania. Prawdziwym crème de la crème naszej zabawy jest natomiast nagroda główna: skok ze spadochronem w tandemie! Wygraną będziecie mogli obdarować bliską osobę w formie prezentu (z zastrzeżeniem, że musi ona pochodzić z naszego powiatu). Miejsce oraz termin skoku ustalimy indywidualnie ze szczęśliwą osobą. Upominki będziemy rozdawać na bieżąco. Zwycięzcę nagrody głównej wyłonimy 15.06.20. Poniżej film z prezentacją tej szalonej radochy. To jak? Lecicie z nami? ?