Czas ucieka. Czy uda się pomóc małej dziewczynce, która skradła serca wielu mieszkańców Słubic?

Zuzia Michalska ma tylko dwa lata i bardzo nierówną walkę do stoczenia. Na już, na dziś, na jutro – potrzebuje 800 tys złotych, by móc dostać terapię ratującą życie. Dziewczynka jest mieszkanką Gorzowa, jej przypadek jednak poruszył wielu słubiczan .W styczniu odbył się event w Collegium Polonicum, na którym zbierano pieniądze na leczenie dziecka.

Zuzia jeszcze niedawno wiodła beztroskie życie, dostarczając rodzinie uśmiechu i radości. Straszna diagnoza zdruzgotała rodzinne szczęście.Mała dziewczynka stanęła do batalii o swoje życie.Ta walka nie jest jednak równa. Mała kruszyna zmaga się z jednym z najcięższych nowotworów wieku dziecięcego – neuroblastoma IV stopnia.

To wciąż za mało

Jeszcze niedawno organizowane były publiczne zbiórki, festyny i bale charytatywne. Zebrano już blisko 450 tys złotych na różnych internetowych zbiórkach. Na Facebooku, na grupie „Licytacje dla Zuzi” cały czas prowadzone są aukcje na rzecz dziewczynki. Jednak to wciąż za mało. Czas nieubłaganie ucieka. Rodzina, przyjaciele, nieznajomi robią wszystko by wspomóc Zuzię i zbiórkę.  Dużo udało się uzbierać…ale wciąż za mało.

Dziewczynka umiera, brakuje pół miliona by poddać ją specjalnej terapii immunologicznej… Mieszkańcy Słubic , mieszkańcy naszego powiatu, już nie raz udowodnili, że w takich chwilach jesteśmy wyjątkowo hojni i solidarni. Pamiętajmy, że tu liczy się każda złotówka, a sekundy tykają…uciekają coraz szybciej.

Potrzebna pilna pomoc

Każdy, kto chciałby wspomóc Zuzię w jej walce proszony jest o wpłatę i udostępnienie w swoich mediach społecznościowych linku do zbiórki.

Możecie pomóc wpłacając pieniądze na stronie zbiórki siepomaga.pl