Wiecie jak wygląda brazylijskie rozświetlenie? Jeśli nie koniecznie obejrzyjcie film, na którym słubicki stylista Miłosz Izdebski pokazuje hit koloryzacji krok po kroku. Efekt jest świetny! Zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=ZH1MZnEQNsc&t=13s&fbclid=IwAR2LizS7SzTrnrAmp-X1b047EIsiKp2fAXBHep7BfZ3LTp1MNp1sFhHRWnM

Chcesz się dowiedzieć jaką porą roku jesteś? Zobacz film „Jakim jesteś typem urody? Wiosna, zima, lato czy jesień?”

Miłosz Izdebski, który w Słubicach prowadzi salon fryzjerski. Swoją wiedzę zdobywał ucząc się w najlepszych akademiach fryzjerskich w Polsce i na świecie, między innymi w Warszawie, Katowicach, Sankt Petersburgu, Barcelonie i Berlinie. Przez lata był instruktorem WELLA POLSKA. Przeszkolił wielu fryzjerów w całej Polsce. W telewizji TVN Media promował markę Londa. Czesał laureatów Telekamer. Czesał w pokazach mody, między innymi dla Mariusza Przybylskiego.

Miłosz ma mnóstwo pomysłów i realizuje nowe projekty. Jednym z nich jest program „Klasykiem do salonu”, w którym stylista przeprowadza wywiad ze znaną osobą jadąc garbusem z 1965 r. Więcej na https://iloveslubice.pl/kultura-i-rozrywka/klasykiem-do-salonu-wywiady-ze-znanymi-ludzmi-slubice/

Może chcielibyście wziąć udział w konkursie z nagrodą ufundowaną przez Miłosza? Jaka to nagroda? Co trzeba zrobić? Zobaczcie!