„Największy stadion na świecie, a także największy zamek na świecie – to tylko nieliczne atrakcje miejsca, do którego się udaję. Wyobraźcie sobie, że w 2019 roku to miejsce odwiedziło 22 miliony turystów, co stanowi naprawdę imponujący wynik. Oprócz tego – festiwal piwa. W tym mieście odbywa się co roku i trwa on 17 dni”. Podpowiemy, że w trzecim odcinku nowego programu Miłosza Izdebskiego występują również Matt Damon oraz Tom Cruise. Czy już domyślacie się, gdzie tym razem wybrał się słubicki stylista?

To oczywiście przepiękna Praga. Stolica Czech płynąca przepysznym piwem i knedliczkami. Miłosz jak zwykle upchał w niespełna 15 minut mnóstwo fantastycznych ciekawostek. Zobaczycie jak wyglądają jedne z głównych atrakcji Pragi. Co zrobił Tom Cruise podczas pobytu w Pradze? Jak The Rolling Stones wsparli miasto. Czy Praga to  raj dla łasuchów? O tym wszystkim dowiecie się z 3 odcinka programu „Miłosz w Europie”!

Zobacz też inne programy Miłosza Izdebskiego:

Z cyklu „Miłosz w Europie” słubiczanin odwiedza Berlin

Miłosz w Europie – odcinek 2

„Klasykiem do salonu” czyli o tym jak znane osoby po wywiadzie trafiają na fotel słubickiego fryzjera Miłosza Izdebskiego. Gościem Antoni Plichta. [WIDEO]

Kolejnym gościem Miłosza jest osoba znana i kochana przez słubiczan. Wiecie o kim mowa? Oczywiście o Aleksandrze Kołek!

Jakim jesteś typem urody? Wiosna, zima, lato czy jesień? [WIDEO]

I znacznie więcej! Kliknij i odkryj wszystkie materiały Miłosza Izdebskiego!