Już za tydzień, w sobotę 5 września odbędzie się Charytatywny Turniej Piłkarski dla drużyn 7-os. Całość zebranych środków podczas turnieju zostanie przekazana na podopiecznych Fundacji, których ciągle przybywa.

Turniej odbędzie się w sobotę 5 września na boisku o nawierzchni sztucznej SOSiR, który jest współorganizatorem tego wydarzenia.

– Zapraszamy serdecznie dosłownie wszystkich chętnych, którzy oprócz emocji boiskowych chcieliby również wesprzeć działania Fundacji. Drużyna może liczyć 10 osób, natomiast na boisku będzie grało 7 zawodników – zachęca Mariusz Zborowski, koordynator tej imprezy.

Turniej rozpocznie się o godz. 11.00, jednak zgłoszenia należy dokonać lub dowiedzieć się o szczegółach pod nr. tel. 503 048 562 do piątku 4 września. Jednak jeśli jakaś drużyna postanowi zgłosić się w dniu imprezy też nie będzie z tym żadnych problemów.

Wpisowe dla drużyny wynosi 200 zł (max. 10 zawodników), wpłacone przelewem na konto Fundacji – 42 1600 1462 1839 6034 6000 0001 (w tytule trzeba podać Turniej Piłkarski + nazwę drużyny) lub gotówką w dniu turnieju. Cała ta kwota będzie przekazana na wsparcie podopiecznych Fundacji.

Uczestnicy w ramach tej opłaty mogą liczyć na pyszny catering i bogaty pakiet startowy. Na najlepszych drużynowo i w indywidualnych klasyfikacjach czeka puchar i statuetki.

Zapraszamy serdecznie. Nasz portal jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia. PS. Fundacja Grupy Pomagamy ma wielu podopiecznych. Jednym z nich jest Krzysztof Ryłko, który nadal wymaga intensywnej rehabilitacji.

Dla przypomnienia kilka fotek z turnieju, który się odbył prawie dokładnie rok temu, bo 31 sierpnia 2019 roku.