Mam 39 lat, jestem mamą 2 wspaniałych synków, prezesem Fundacji Grupy Pomagamy i przede wszystkim jestem KOBIETĄ !!! Jestem kobietą myślącą, znającą swoje Prawa i Obowiązki zawarte w Konstytucji RP. Uważam, że są obszary życia, które powinny być rozstrzygane w sumieniach, a naruszanie ich przez rząd jest nie tylko łamaniem Praw Kobiet , ale ogólnie Praw Człowieka.

Każdy z nas ma prawo do smutku, do rozgoryczenia, do gniewu, ale przede wszystkim do WOLNEGO WYBORU. I właśnie to prawo jest nam teraz odbierane! Dlatego też skończyły się czasy grzecznych dziewczynek, zaczęła się rewolucja, Rewolucja Kobiet.

Ostatnio słyszałam pewną wypowiedź i chciałabym ja przytoczyć. „ Teraz walczą kobiety, teraz walczą lwice. A lwica za cenę swojego życia będzie bronić swojej rodziny, swoich dzieci i swojego terytorium ”. Lwice nie odpuszczą i my nie możemy odpuścić . Zabrano nam Prawo Wyboru ! My nie mamy już nic więcej do stracenia! Za nami pójdą inni, bo historia nie raz pokazała, że nic tak nie jednoczy Polskiego Narodu jak wspólny wróg. Mówię tu o rolnikach , o taksówkarzach, o branży fitness, o gastronomii, o przedsiębiorcach tych małych i tych dużych, ale mówię też teraz o każdym z Was, który właśnie w tym momencie boi się, co przyniesie jutro, boi się czy będzie miał za co zapłacić mieszkanie czy kupić jedzenie . Więc ja się grzecznie pytam: Gdzie w tym momencie jest rząd, gdzie Ci Panowie w garniturach. Wiecie gdzie ?!?! Właśnie szykują kolejną ustawę by pozbawić Nas tego czego nie zdążyli nam jeszcze zabrać. Przecież nie można siedzieć z założonymi rękoma, nie możemy pozwolić by robili z nami co im się podoba! Tu już chodzi o nasze Być albo Nie Być.

Zarzuca nam się często agresję, a to nie jest agresja tylko frustracja i niemoc!!! TK zakazuje aborcji w momencie uszkodzenia bądź nieuleczalnej choroby płodu. My nie mówimy tu o aborcji z powodu „ widzimisię ”. Podkreślam i podkreślałam już nie raz, Nie jestem za aborcją , ale za Wolnym Wyborem !!! Podziwiam i szanuję Kobiety, które postanowiły urodzić niepełnosprawne dzieci, dzieci z ciężkimi wadami genetycznymi, dzieci nieuleczalnie chore. Ogromne brawa dla nich. Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy jak wygląda ich życie, jaką siłą i determinacja są obdarzone, bo tak naprawdę mogą liczyć tylko na siebie. Więc pytam ponownie: Gdzie rząd , gdzie Ci Panowie w garniturach?!? Jako prezes fundacji często mam do czynienia z takimi mamami, które zwracają się do nas z prośbą o pomoc. Brakuje im środków na rehabilitację, na leczenie, na pampersy, na leki…. To one zakładają zbiórki publiczne na „ Siepomaga” czy „ Zrzutce ” i wiecie kto im pomaga ??? – My- zwykli ludzie, bo rząd ma ich głęboko w du…, co już niejednokrotnie udowodnił. Szanuję też decyzje Kobiet, które zdecydowały się na aborcję, bo się boją, bo nie dadzą rady, bo ich dziecko urodzi się z ciężkimi wadami genetycznymi, bądź zaraz po porodzie umrze. W Wolnym Demokratycznym Państwie się nie ocenia, się nie narzuca, daje się wybór, wynikający z Konstytucji i Praw człowieka.

Mogłabym tak jeszcze dużo pisać, ale jestem zła, wręcz wściekła, do tego sfrustrowana, ale też zdeterminowana – zdeterminowana do walki . Będą próbować nas zastraszyć, ale pamiętajcie – od straszenia są duchy !!! Kobieta jest Siłą, Kobieta jest Rewolucją. Za każdą Kobietą stoi mężczyzna (policjant , wojskowy , przedsiębiorca …. ), który będzie, a wręcz powinien ją wspierać.