W Mikołajki, 6 grudnia przez Słubice przejadą auta „przebrane w choinki”. – Trudne czasy nastały, pełne smutku i pustych ulic, chcemy w ten szczególny wieczór rozświetlić trochę szare miasto, spotkać się z znajomymi, poznać nowe osoby, dać trochę radości najmłodszym, bo kto nie chciałby zobaczyć dziesiątki aut ubranych niczym choinka świąteczna – mówią I Love Słubice organizatorzy wydarzenia Driver FSL.

Driver FSL to ekipa zmotoryzowanych młodych osób z powiatu słubickiego, którzy poprzez świetną zabawę chcą pomóc schroniskom. – Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać na wydarzeniu dużo osób oraz pokarmu dla zwierzaków.

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy kierowca. Wystarczy „przebrać” samochód w choinkę i pojechać w wyznaczone miejsce.

Plan wydarzenia: 

  • Miejsce zbiórki: parking Lidla w Słubicach
  • Godzina: 18.00
  • Po zbiórce ozdobione w lampki choinkowe, ozdoby świąteczne i tym podobne ( we własnym zakresie) samochody ruszą na ulice Słubic.

Podczas tego spotkania organizatorzy będą zbierali karmę dla schroniska ” Azorki ” w Gorzowie Wielkopolskim. Każdy, kto chce pomóc zwierzakom może przynieść mokrą i suchą karmę. Na parkingu Lidla będzie stało oznaczone auto, gdzie będzie można zostawić karmę.

3 najlepiej ozdobione auta spotu zostaną nagrodzone!

Zapraszaj znajomych do udziału, im nas więcej tym weselej, a przy okazji zrobimy coś dobrego dla zwierząt! Szykuj auto i do zobaczenia w Mikołajki o godzinie 18.00 ! – zachęca Driver FSL.