Dziś odcinek specjalny, który podsumowuje ostatnie podróże Miłosza. – Już wkrótce udam się na kolejną wyprawę, tymczasem jednak na chwilę się zatrzymuję, by opowiedzieć trochę o realizowanych rzeczach oraz podziękować wszystkim tym którzy zaangażowali się w ten projekt – mówi Miłosz Izdebski. 

W związku z pandemią nie wszystkie podróże Miłosza Izdebskiego doszły do realizacji.

– Oczywiście nadal planuje je kontynuować, czekam tylko, żeby sytuacja się trochę uspokoiła. Już mam umówionych fryzjerów w kolejnych krajach. Oczywiście przeprowadzę też uliczne metamorfozy – bo takie też między innymi jest założenie projektu – mówi podróżnik.

Na chwilę obecną słubicki stylista nagrywa odcinki w Polsce. Rozmawia z fryzjerami o tym, jak radzą sobie fryzjerzy, jakie są zarobki, kto korzysta z ich usług itp. Następnie wraz z zaprzyjaźnionym w mieście fryzjerem Miłosz idzie na ulicę i szuka przypadkowej osoby, która zgodzi się na całkowitą zmianę fryzury.

Jest to jedyny taki projekt w Europie. Patronem medialnym tej inicjatywy został portal I Love Słubice.

– Portal jest ze mną od początku. Zdecydował, że będzie mnie wspierał nie tylko dobrym słowem, ale też medialnie. Dziennikarze portalu relacjonują cotygodniowe wyprawy w swoich artykułach. Dziękuję całej ekipie za wsparcie – mówi Miłosz.

Zobacz też inne programy Miłosza Izdebskiego:

Z cyklu „Miłosz w Europie” słubiczanin odwiedza Berlin

Miłosz w Europie – odcinek 2

„Klasykiem do salonu” czyli o tym jak znane osoby po wywiadzie trafiają na fotel słubickiego fryzjera Miłosza Izdebskiego. Gościem Antoni Plichta. [WIDEO]

Kolejnym gościem Miłosza jest osoba znana i kochana przez słubiczan. Wiecie o kim mowa? Oczywiście o Aleksandrze Kołek!

Jakim jesteś typem urody? Wiosna, zima, lato czy jesień? [WIDEO]

I znacznie więcej! Kliknij i odkryj wszystkie materiały Miłosza Izdebskiego!