Dziś jest Dzień Patrzenia w Niebo… Czasem warto zatrzymać się na małą chwilę, wysiąść z auta, wziąć głęboki oddech i spojrzeć na tę błękitną i bezkresną przestrzeń. Nawet jeśli ten gest zabierze Ci dwie i pół minuty czegoś ważnego to w zamian ofiaruje dwie i pół minuty być może czegoś o wiele bardziej cennego…

O niebo lepiej jest, gdy nie martwisz się zapas, tylko na zapas się cieszysz.

O niebo lepiej jest gdy zjesz ze smakiem dwa pączki lub kawałek czekolady i poczujesz słodkość i radość w każdej części ciała bez roztrząsania ile to ma milionów kalorii.

O niebo lepiej jest, gdy spojrzysz na siebie oczyma dobra i wyrozumiałości.

O niebo lepiej jest, gdy zwycięża w Tobie spokój i harmonia. Każdy wyścig o coś, zwłaszcza ten trwający od miesięcy bądź lat, może w końcu zmęczyć. Odpocznij. Odetchnij.

O niebo lepiej jest, gdy weźmiesz głęboki oddech i pozwolisz życiu płynąć swoim rytmem.

O niebo lepiej jest, gdy rozdajesz wokół siebie dobro i życzliwość, ale też potrafisz przyjąć je z wdzięcznością dla siebie.

Inbound920851770125601273

O niebo lepiej jest, gdy pijąc kawę „wczuwasz się” w jej smak i zapach, pozwalając wypełnić energią każdą zgaszoną i zmęczoną komórkę swego ciała.

O niebo lepiej jest, gdy zamiast rozważać, ile jeszcze czego nie masz, docenisz to, jak wiele już masz i osiągnąłeś/ osiągnęłaś. Przyjrzyj się temu uważnie.

O niebo lepiej jest, gdy nie odmówisz sobie wieczornego spojrzenia w gwiazdy i powiedzenia jednej z nich jak bardzo mocno o czymś marzysz. Bo przecież marzysz. Ja też.

O niebo lepiej jest, gdy czyjaś obecność jest dla Ciebie ważniejsza niż wszystkie skarby i wspaniałości świata.

O niebo lepiej jest, gdy patrząc w lustro widzisz pięknego człowieka i przynajmniej nie tylko o twarz i urodę w tym widzeniu chodzi…

Inbound7629367066835258060

O niebo lepiej jest na tym świecie, bo jesteś na nim Ty

Niebo… Mogą nas dzielić poglądy i opinie, może nas dzielić na tym świecie niemal wszystko, ale Niebo wszyscy mamy wspólne.

Inbound7486988023365565997

A zdjęcia nieba użyte, w tym  blogu robiłam moim własnym, padającym już, wysłużonym telefonem ??

Dobrego dnia ❤️

Czytaj też: Ile razy słyszałeś “daj sobie spokój”, “odpuść sobie”, “Nie jest dobre, to co robisz”? Co wtedy?