Z Mistrzostw Świata Federacji WPA medale przywieźli nie tylko Słubiczanie, ale również sportowcy z ekipy Athletic Team Rzepin. Na zawody pojechało 12 członków klubu z czego 10 zdobyło medal. – Te zawody przejdą do historii! – cieszy Hubert Fink. 

Mistrzostwa Świata federacji WPA odbyły się w dniach 14-18 kwietnia. Rzepin reprezentowało 12 członków klubu Athletic Team Rzepin. Trójka z nich zdobyła złote medale, a siódemka srebrne.

– W listopadzie mijają 2 lata odkąd jestem w klubie. Do tej pory na każdych zawodach jako Team odnosiliśmy sukces, ale te zawody przejdą do historii – mówi zawodnik Hubert Fink. – Każdy z nas musiał sobie udowodnić, że mimo ciężkiej sytuacji dla sportowców w czasach jakie aktualnie mamy, jesteśmy w stanie sumienną pracą osiągać to, co sobie zapragniemy. Jesteśmy zadowoleni z wyników naszych i naszych kolegów z klubu. Wspieramy się i razem dążymy do celu.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Medale zdobyli: 
Dawid Deptuch- złoto
Krzysztof Wolszczak- złoto
Dawid Urbanowicz- złoto
Krzysztof Zakrzewski- srebro
Krzysztof Wieczorek- srebro
Wojciech Kaliciak- srebro
Juliusz Zbierski- srebro
Wiesław Kiwacki- srebro
Daniel Żarnowski- srebro
Hubert Fink- srebro

Klub wielkie podziękowania za słowa wsparcia kieruje do swoich kibiców i sponsorów.

– Bez sponsorów nasz sukces nie byłby możliwy. Dziękujemy, że od lat wspieracie nasze sportowe wysiłki i pomimo tych trudnych czasów jesteście z nami. Wyrażamy swoją wdzięczność za to, że jesteście częścią naszej sportowej rodziny – dziękują członkowie klubu.

Athletic Team Rzepin wspierają: Bartosz Wojsznis z firmy Eco-Trans Eco Trans, Wanda Damm i Marek Damm z firmy A-Z Personalservice GmbH, Gmina Rzepin Sławomir Dudzis, BISTRO & CATERING U DANIELA KUCHNIA POLSKA u Daniela, Gospodarstwo Rolne  Stanisław Bakan.

Czytaj też: Pojechali na Mistrzostwa Świata i zgarnęli wszystko. 4 złota i rekordy naszych sportowców!!! Podsumowanie