Pozytywnie zakręceni ludzie z naszego pięknego miasta postanowili stworzyć grupę, która zrzesza miłośników czterech kółek, kochających przyrodę, historię i lubiących zwiedzać oraz promować miejsca w swoim regionie. Założył ją Grzegorz Łopusiewicz ze Słubic, a grupa nazywa się GoDuster Lubuskie.

Grupa GoDuster Lubuskie to regionalna część ogólnopolskiej grupy Go! Duster. Jej administratorem jest Aleks Wyszyński. Grupa zrzesza miłośników i posiadaczy aut Dacia Duster. Są to ludzie, którzy aktywnie spędzają czas w terenie (offroad) lub zwiedzają ciekawe miejsca w Polsce.

Pod patronatem tej grupy powstały również grupy regionalne, promując swoje okolice i odkrywając piękne okoliczności przyrody.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

– Kilka razy do roku wszyscy spotykają się podczas ogólnopolskich zlotów. Ja założyłem grupę lubuską pod nazwą GoDuster Lubuskie. Działamy od niedawna i szukamy chętnych do wspólnych wypadów w nasze okolice gdzie jest mnóstwo ciekawych miejsc – mówi Grzegorz Łopusiewicz ze Słubic. – Chcemy pokazać, co odkrywamy na nowo i zachęcić większą liczbę ludzi do aktywnego spędzania czasu na łonie natury i poznawanie historii naszego regionu. Większość wypadów pokazuję na funpage GoDuster Lubuskie Słubice. Nie ma konkretnych warunków, wszystko na spontanie. Warto mieć auto typu SUV bo czasem zjeżdżamy z asfaltu – dodaje założyciel.

189681307 517916522717083 7651858694053827772 N

Jeżeli ktoś wybierze się z nami delikatnym autem, zawsze można dostosować lżejszą trasę. Wszyscy są mile widziani – zachęca pan Grzegorz.

Jak więc dołączyć do grupy?

– Zapraszamy do kontaktu na FB na funpage GoDuster Lubuskie Słubice lub poprzez profil Grzegorz Łopusiewicz.