Każdemu rodzicowi marzy się placówka, do której jego dziecko chodziło będzie z ochotą i z której wyjdzie z nowymi umiejętnościami. Właśnie takie miejsce powstaje w Kunowicach – w budynku Rodzinnego Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta od września rusza przedszkole Promet Kids. Rekrutacja trwa i warto się pospieszyć, bo w placówce jest tylko 25 miejsc.

Nowe przedszkole to świetnie przystosowany obiekt, z miejscem na edukację, odpoczynek oraz dużą dodatkową salą zabaw z ciekawą i wspierającą aktywność fizyczną konstrukcją. Zjeżdżalnie, trampolina, fontanna z kulkami, miękkie labirynty – wszystko to, co dzieci kochają pokonywać. Dodatkowo rozległy teren zewnętrzny z placem zabaw i dostępem do zieleni.

W placówce opiekę (w godzinach 6:30 -16:30) znajdą dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Misją przedszkola jest indywidualne podejście i szacunek do każdego dziecka. Każde dziecko jest inne i ma swoje potrzeby. Naszym zadaniem będzie te potrzeby rozpoznać i im sprostać, a przy tym nauczyć samodzielności i szacunku dla każdego człowieka. Planujemy mnóstwo przygód na świeżym powietrzu oraz liczne zajęcia dodatkowe, wśród których znajdą się m.in. logorytmika, joga dla dzieci, sensoplastyka czy zajęcia przyrodnicze – wylicza założycielka przedszkola Agata Ilcewicz-Kryger.

Przedszkole bazuje na elementach edukacji Montessori, Pozytywnej Dyscyplinie oraz nastawionym na bliski i częsty kontakt z naturą – modelu skandynawskim. Nasza kadra pedagogiczna, to przede wszystkim wspierający obserwatorzy, którzy towarzyszą dzieciom w ich emocjonalnej i pełnej odkryć podróży. Naczelnymi wartościami jakimi się kierujemy są: szacunek, mądrość, radość, pasja i rozwój – dodaje Agata Ilcewicz-Kryger.

Promet Kids to pasja do edukacji i miłość do dzieci. To przedszkole (ale i fundacja o tej samej nazwie!), które pokochają dzieci i ich rodzice, bo tu po prostu każdy będzie czuł się ważny. Warto wejść na www.promet-kids.pl i poznać ofertę placówki. Zachęcamy także do polubienia profilu na Facebooku. A wszystkie dzieci i ich rodziców już dziś zapraszamy na dzień otwarty, który zaplanowano na 21 czerwca (godzina 17:00).

Właśnie otwierają się drzwi do nowej jakości edukacji. Wystarczy wejść!

Wejdź na www.promet-kids.pl, sprawdź ofertę i poznaj nową jakość edukacji.

Jak wygląda przedszkole? Zobaczcie sami! A to tylko namiastka!