I ogólnopolski zlot GoDuster W dniach 16-18 lipca 2021 odbędzie się w naszym województwie pierwszy zlot miłośników marki Dacia Duster.

Będzie to spotkanie entuzjastów i pasjonatów pojazdów typu SUV, szczególnie marki Dacia Duster. Wszyscy oni wchodzą w skład grupy GoDuster.

– To pozytywnie zakręcona ekipa z całej Polski, którą łączy motoryzacja, wspólne wypady w malownicze tereny, przygoda i wypoczynek w dobrym humorze – mówi organizator zlotu Grzegorz Łopusiewicz.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Tegoroczny zlot w naszym województwie organizuje regionalna grupa GoDuster Lubuskie ze Słubic. Bazą wypadową będzie malowniczo położony ośrodek wypoczynkowy „Leśne Ustronie” w Witnicy.

– To będą dynamiczne trzy dni z dużą ilością kilometrów. Przybyłym gościom zaprezentowane zostanie piękno województwa lubuskiego, łącznie z powiatem słubickim. Odwiedzimy m.in. perełki przyrody takie jak: Rezerwat „Ujście Warty”, jeziora w Lubniewicach i Łagowie, zabytki architektury w Ośnie Lubuskim, Kostrzynie, Świebodzinie, obiekty historyczno-militarne: Twierdza Kostrzyn, lubuskie forty, Międzyrzecki Rejon Umocniony. Tradycje i historię regionu poznamy w Ochli, gdzie mieści się piękny skansen. Na koniec specjalność naszego województwa, Zielona Góra i okoliczne winnice  wymienia G. Łopusiewicz.

Trasy przejazdu będą w większości na skróty, gdzie nie zabraknie kurzu i błota. Każdy wyjazdowy dzień uczestnicy podsumują przy wspólnym ognisku.

Patronem medialnym zlotu jest I Love Słubice

Czytaj też: Chcesz dołączyć do GoDuster Lubuskie Słubice i odkrywać ciekawe miejsca? Nic prostszego!