Mecze piłki nożnej, konkursy sportowe, dmuchane zamki i popcorn dla najmłodszych – to wszystko będzie się działo w sobotę, 28 sierpnia na bocznym boisku Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podczas turnieju charytatywnego organizowanego przez Fundację Grupy Pomagamy. Całość zebranych środków zostanie przekazana dla podopiecznych Fundacji.

Trwa kompletowanie drużyn, które wezmą udział w turnieju charytatywnym, z którego środki zostaną przekazane na podopiecznych Fundacji Grupy Pomagamy. Cel jest szczytny, a organizatorzy dokładają wszelkich starań, by wszystko dopiąć na przysłowiowy ostatni guzik.

– Serdecznie zapraszamy na kolejną już III edycję turnieju piłkarskiego organizowanego przez Fundację. Tradycyjnie ideą tego sportowego święta jest zabawa, wyłonienie najlepszej amatorskiej drużyny w Słubicach, okazały przenośny puchar i najważniejsze, czyli pomaganie innym poprzez samo uczestnictwo, zbiórki i konkursy – mówi Mariusz Zborowski, jeden z organizatorów. – Do fundacji dołączają kolejne osoby, dzieci, które wymagają szybkiej i fachowej pomocy lekarskiej. Julka, Krzysiek, Tereska, Basia , Wiktoria i Piotr naprawdę potrzebują Waszej pomocy. Spotkajmy się w sobotę 28.08 i zagrajmy wspólnie dla nich – dodaje Mariusz.

Sprawy organizacyjne:

Wpisowe od drużyny wynosi  200zł (max. 10 osób).

Wpłaty trzeba dokonać na konto Fundacji: 42 1600 1462 1839 6034 6000 0001 (w tytule nazwa drużyny) lub gotówką do puszki w dniu Turnieju.

Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 503 048 562 lub 603 581 283

Każda drużyna otrzyma pakiet startowy – napoje, słodycze, owoce.

Dodatkowo za niewielką opłatą (również przekazaną na cele fundacji) będzie dostępny drobny poczęstunek oraz zimne napoje.

Najlepsza drużyna otrzymuje puchar, będą też nagrody indywidualne: król strzelców, najlepszy bramkarz i zawodnik Turnieju.

Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Zobacz jak wyglądała II edycja turnieju z Fundacją Grupy Pomagamy: Zagrali dla podopiecznych fundacji

Czytaj też: Fundacja przez 6 lat wydała setki tysięcy na pomoc. Teraz, by nadal mogła działać, sama potrzebuje pomocy! Pomożemy?