W sobotę ludzie tłumnie przybyli na co roczny festyn w Kunowicach – zakończenie lata, którego organizatorami byli sołtys, rada sołecka oraz sponsorzy. Na miejscu panowała super atmosfera, wszędzie widać było śmiejące się i dobrze bawiące się dzieci, oczywiście dzięki Fundacji Grupy Pomagamy, która jak zawsze dała z siebie wszystko. Na stoiskach z watą cukrową, popcornem i warkoczykami rozstawione były puszki przeznaczone na zbiórkę pieniędzy dla chorej Igi, która potrzebuje pieniędzy na leki ratujące jej życie.

Sołtys Kunowic jak zawsze starał się o dobry humor uczestników imprezy, rozmawiał ze wszystkimi i żartował.

Jest bardzo dużo ludzi, co mnie cieszy, zakończenie lata w tym roku ma cel charytatywny, więc dopiero się rozkręcamy , będzie tylko lepiej! – powiedział sołtys Paweł Sokołowski.

Kolejki na kolorowe dmuchańce nie malały, w powietrzu unosiły się bańki mydlane, po prostu bajkowy klimat!

Tuż obok imponującej, dużej sceny muzycznej, stał bar z zimnym piwem i pysznym mięsiwem. Rozstawione było bardzo dużo ławeczek z zadaszeniem, gdzie można było zjeść i odpocząć.

Kunowice jak zwykle nie zawiodły, zapowiada się świetna zabawa! – dodał Tomasz Kryda.

Podczas festynu można było wziąć udział w licytacjach z których zysk również szedł na konto dziewczynki.

Wieczorem od godziny 19.00 zaczęło się dziać, na scenie muzycznej koncertował Dario Isidoris oraz VOYAGER, o dobrą muzykę zadbał także Dj CHICKIN! Jak tylko się ściemniło zaczęły się tańce, a impreza nie miała końca!

Czytaj też: Złom zamieni się w “złoto” i pomoże w zbiórce na zakup leku ratującego życie 3-letniej Igi

[ngg src=”galleries” ids=”182″ display=”basic_thumbnail”]