Hala sportowa przy szkole podstawowej nr 2 w Słubicach była areną kolejnego pojedynku ligowego pierwszej i drugiej drużyny, reprezentujących Stowarzyszenie Tenisa Stołowego Wulmar.

Na początku, niestety nielicznym kibicom, zaprezentowali się zawodnicy z drugiej drużyny. Przypominamy, iż występują oni pośród dziesięciu drużyn w lubuskiej IV lidze grupy północnej. Rywalem słubiczan w piątkowe popołudnie, 19 listopada, była w tym momencie rozgrywek „czerwona latarnia” tabeli, druga ekipa Pełcza Górki Noteckie. Przy graniu na dwóch stołach pojedynek ten zakończył się po 12 meczach, co oznacza wysoką wygraną miejscowych, 10-2. Te dwa przegrane pojedynki stały się łupem przyjezdnego Romana Pietrusewicza, który najpierw pokonał Daniela Czerepowskiego w pięciu setach 3-2, a chwilę później Ireneusza Donigiewicza 3-0. Oto zdobycze punktowe całego słubickiego zespołu. Ireneusz Donigiewicz- 2,5, Przemysław Łowiecki- 2,5, Ireneusz Polak- 2, Daniel Czerepowski- 1,5 oraz Mieczysław Marciniak- 1,5.

Po sześciu ligowych kolejkach słubiczanie posiadają na swoim koncie 8 punktów i zajmują czwartą lokatę. W najbliższą sobotę wybierają się do lidera, czyli pierwszej drużyny Warty Kostrzyn nad Odrą.

Czytaj także: A Ty jesteś w formie? Relacja z maratonu fitness! [foto i wideo]

[ngg src=”galleries” ids=”211″ display=”basic_thumbnail”]