Święta Bożego Narodzenia już coraz bliżej! Jak ten czas szybko leci… W grudniu nasze serca napełniają się miłością, wokół pojawiają się świąteczne przystrojenia, na mieście rozbłyskują świąteczne lampki. Po prostu magia świąt!

Niestety ten czas nie dla wszystkich jest tak samo szczęśliwy… Rodzice chorej Iguni wciąż walczą z ciężką chorobą dziewczynki, czyli SMA. Jest to rdzeniowy zanik mięśni, które słabną i powoli umierają… Wciąż trwa zbiórka na leki zatrzymujące postęp choroby.

Na grupie stworzonej specjalnie dla Iguni organizowane są licytacje, z których zysk w całości idzie na leczenie małej dziewczynki. Okres świąt to idealna okazja na zebranie nadmiaru ozdób ze swojego domu i pomoc w zebraniu ogromnej kwoty, która jest niezbędna dla uratowania życia Igi. Jeśli tworzysz jakieś cudeńka, typu makrama lub jakiekolwiek rękodzieło, możesz przekazać je na licytację! Zrób coś dobrego w tym magicznym, świątecznym czasie i pomóż rodzicom Iguni ratować ich córeczkę!

Do akcji włączył się burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak, przekazał na aukcję wyjątkowe, pięknie zapakowane ozdoby świąteczne (zdjęcia poniżej). Tylko wspólnymi siłami możemy sprawić, że Iga otrzyma niezbędny lek!

Strony stworzone dla Iguni:

Grupa na Facebooku z licytacjami

Zbiórka pieniędzy na siepomaga.pl

Czytaj także: Dzień pluszowego misia w Przedszkolu Samorządowym nr 3 “Miś Uszatek”