Koło Gospodyń Wiejskich w Starkowie zostało koordynatorem akcji Paczuszka dla maluszka! Zbierane są artykuły chemiczne, między innymi takie jak proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła. Akcja trwa do 5 stycznia! Na placu kościelnym w Starkowie została ustawiona choinka, na której wiszą bombki z informacją o akcji. Pod choinką można zostawić przygotowane paczki, zachęcamy wszystkich ludzi o wielkim sercu do wzięcia udziału!

– Chcieliśmy dołączyć do akcji, by pomagać dzieciom. Pomaganie innym bez oczekiwania na policzalne korzyści sprawia, że każdy czuje się lepszy, bardziej wartościowy. Pomoc innym nadaje nam głębszy sens na co dzień. Jesteśmy skupieni na sobie, swoich potrzebach, swoich sprawach, często nie zauważając innych problemów i ich ograniczeń. Pomagając bezinteresownie sprawiamy, że świat, w którym żyjemy staje się bardziej ludzki, przyjazny. Włączając się w tą akcję chcemy dołączyć od siebie cegiełkę, by te dzieci miały większą radość życia, bo uśmiech i szczęście dzieci jest dla nas najważniejsze – mówi Daniel Pranica, rodzynek koła gospodyń.

Jak wskazuje nie wszystkie dzieci rozpoczynają  życie z tej samej pozycji.

– Możliwości niektórych są ograniczone, a satysfakcja płynąca ze wsparcia potrzebujących dzieci jest nie do opisania, nie ma nic cenniejszego od szczerego uśmiechu i prawdziwego szczęścia  – mói pan Daniel. – Zgłosiliśmy naszą chęć udziału w akcji PACZUSZKA DLA MALUSZKA zupełnie bezinteresownie. Każdy z nas ma własne dzieci i dla nich zrobi wszystko, jeśli jest więc możliwość pomocy z naszej strony innym potrzebującym dzieciom na pewno nie przejdziemy obok tego obojętnie. Zachęcamy również innych by dołączyli do naszej akcji – zachęca.

Paczuszka dla maluszka

Paczka dla maluszka to wyjątkowa bożonarodzeniowa akcja. Jej adresatami, podobnie jak w ubiegłych latach, są zaprzyjaźnione instytucje, takie jak domy dziecka, domy samotnej matki, czy hospicja. Akcja wspiera osoby w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. 

projekt bez tytułu (36)

Pomóc może każdy

Akcja trwa do 5 stycznia! Na placu kościelnym została ustawiona choinka, na której wiszą bombki z informacją o akcji. Pod choinką można zostawić przygotowane paczki, zachęcamy wszystkich ludzi o wielkim sercu do wzięcia udziału! Jednak nie jest to jedyny sposób na wsparcie akcji Paczuszka dla maluszka. Możesz przekazać darowiznę wpisując tytuł „PACZUSZKA”. Zebrane środki pomogą Fundacji przygotować wyprawkę dla jednego potrzebującego maleństwa i jego mamy.

Dokonaj wpłaty!

Możesz również przygotować swoją własną paczuszkę i przesłać ją bezpośrednio na adres siedziby Fundacji Małych Stópek, a Fundacja przekaże ją najbardziej potrzebującym podopiecznym.

Paczuszka dla maluszka! 

Zostań pomocnikiem Mikołaja i spraw radość tym, którzy Cię potrzebują!

Czytaj także: W Świniarach mieszkańcy ubierali choinkę i śpiewali kolędy. Tu naprawdę wiedzą, co to integracja!