Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słubicach już w najbliższą niedzielę 19 grudnia organizuje Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Słubic.

Ze względu na utrudnienia w ruchu kołowym z powodu zamknięcia ulicy Sportowej, wjazdów na cmentarz oraz parkingu przy cmentarzu na czas organizacji wyścigu, tj. od soboty (18.12) od godz. 14.00 do niedzieli (19.12) do godz. 17.00, prosimy o nieparkowanie pojazdów w tym czasie wokół terenu, gdzie odbywać się będą zawody.

Mając na uwadze fakt, że właścicielem terenu, na którym odbędą się zawody jest Gmina Słubice, Straż Miejska informuje, że pojazdy pozostawione w tym terminie na ww. ulicach, zgodnie z art. 50a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. (t. j. – Dz. U. z 2021 r., poz. 451 z późn. zm.) Prawo o ruchu drogowym, mogą zostać odholowane na koszt właściciela pojazdu, na parking płatny, strzeżony.

Z góry dziękujemy za zrozumienie.

SOSiR Słubice

Czytaj też: Paulina Dudek jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Poznajmy bliżej karierę słubiczanki, która zakochała się w piłce – z wzajemnością!