projekt bez tytułu (44)
Kąpiel w saunie krok po kroku z DreamofWood!

Słubickie Stowarzyszenie Przystań podsumowało tegoroczny konkurs plastyczny, który był skierowany do dzieci z terenu gminy Słubice. Wpłynęło blisko 50 pięknych prac!

Nasz portal był patronem medialnym tego przedsięwzięcia. Konkurs został dofinansowany z tegorocznego budżetu Gminy Słubice, a patronami honorowymi byli burmistrz Mariusz Olejniczak, a także Sabina Matkowska, kierownik Biura Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta Słubice.
Przypominamy, że przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych z kl. I-VI mieli za zadanie, w sposób artystyczny odpowiedzieć na hasło „Twój sposób na zdrowe i wesołe życie”.

Wpłynęło do nas blisko 50 pięknych prac. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Niestety nie wszyscy mogli wygrać, ale wszystkim GRATULUJEMY! Nagrody rzeczowe zostały przekazane najlepszym, natomiast dodatkowo wszyscy otrzymali nagrody pocieszenia.- przekazują przedstawiciele Stowarzyszenia.


Wyniki w kategoriach przedszkolnej i szkolnej:

Kat. Przedszkolna: 1. Kamil S., 2. Aleksandra S., 3. Maja S., 4. Gabriela K., 5. Wiktoria M., 6. Idalia T.
Kat. Szkolna: 1. Maria B., 2. Kacper M., 3. Sara D., 4. Matylda Sz., 5. Olaf K., 6. Wiktoria K.

Jeszcze raz dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, a także ich opiekunom i nauczycielom. Ślemy pozdrowienia do naszych „pomocników” z UM. Liczymy nieśmiało na dalsze wsparcie w nowym roku. Obiecujemy równocześnie, że przed nami i Wami jeszcze kolejne konkursowe wyzwania! – dodają przedstawiciele Stowarzyszenia Przystań.

Przy okazji Stowarzyszanie „Przystań” Życzy Wszystkiego Najlepszego w Nadchodzącym 2022 roku!

Czytaj także: Powiatowy konkurs plastyczny pt. “Filemon i Bonifacy i ich przyjaciele” – rozstrzygnięty!!!