wspomniania z dawnej pracy 1200x628 v2
Wspomnienia z dawnej pracy. Fot. Aplikuj.pl

Miejsca pracy zmieniły się diametralnie na przestrzeni lat. Kiedyś nie przywiązywano wagi do technologii w zakładach, natomiast teraz jest ona na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego portal Aplikuj.pl postanowił zorganizować konkurs dla osób w wieku powyżej 50 r.ż, które pracowały na stanowiskach, które nie były wyposażone tak jak ma to miejsce dzisiaj. Konkurs „WSPOMNIENIA Z DAWNEJ PRACY” odbywa się specjalnie dla mieszkańców województwa lubuskiego i wielkopolskiego.

Jest to kolejna edycja z tejże serii i mamy nadzieję, że będzie cieszyć się takim samym zainteresowaniem jak poprzednie. Zabawa ma nie tylko pokazać, jak wyglądało kiedyś życie zawodowe Polaków, ale też dostarczyć nieco rozrywki.

Zdjęcia należy wysłać za pośrednictwem internetowego formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia -zgloszenie. Do zabawy można dołączyć do 30.03.2022r. Zgłoszenie można wysłać samodzielnie lub z pomocą innych.

Nagrody w konkursie

Jest o co walczyć, bo do wygrania fantastyczne nagrody takie jak: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów. Gwarantujemy również świetną zabawę i dawkę zdrowej rywalizacji.

Więcej informacji w regulaminie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia

Czytaj też: W Cybince powstanie “Zielona Przystań Powiatu”. Co się tam znajdzie?

wspomniania z dawnej pracy 1200x628
Wspomnienia z dawnej pracy. Fot. Aplikuj.pl