Lubuska Policja rozpoczyna przedsięwzięcie pod nazwą „Dni pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem”.

W ramach przedsięwzięcia policjanci Wydziału Prewencji i Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim będą udzielać porad dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. W szczególności dla osób starszych, które padły ofiarą oszustwa (na przykład metodą „na wnuczka/policjanta”, podczas pokazów towarów) lub chcą dowiedzieć się jak nie dać się oszukać, a także jak reagować w przypadku próby oszustwa i gdzie szukać pomocy, jeśli zostały oszukane.

Baner dotyczący fałszywego telefonu w ramach dni pomocy pokrzywdzonym przestępstwem. Policjanci będą udzielać porad w wyznaczone dni wskazane w harmonogramie (dostępny pod artykułem) , w godzinach od 8.00 do 15.00:

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

OSOBIŚCIE – w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Kwiatowej 10 (wejście od ulicy Sielskiej),
TELEFONICZNIE – pod numerami telefonów (według harmonogramu): 690 106 270 i 690 106 183.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pn. „Fałszywy telefon – zagrożone oszczędności”, nr PL/2020/PR/0110, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Programu Krajowego Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Autor: aspirant sztabowy Tomasz Roszko
Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim

135 192033

Czytaj też: Do akcji pomocy maleńkiej Gabrysi włączyli się lubuscy policjanci.