Gdy była mała zabierała mamie kosmetyki, sadzała ją na krześle i malowała jej twarz. Malowała również wszystkie koleżanki, które przychodziły do jej rodzinnego domu w Rzepinie. Od najmłodszych lat interesowała się właśnie modą i makijażem. Mowa o pochodzącej z Rzepina słubiczance 30-letniej Darii Orczyk Serafin. Makijażystka bierze udział w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie. Jej szansa na wygranie jest olbrzymia, bo znalazła się w pierwszej dziesiątce! 

Daria od 7 lat mieszka na stałe w Słubicach. Tak na poważnie wizażem zajmuje się około 4 lat.

Renata Hryniewicz: Jakie były początki? 

Daria Orczyk Serafin: – Początkowo to była tylko pasja w dni wolne, a od października posiadam swój pierwszy salon oraz firmę i działam już tylko w branży beauty. Od młodych lat interesowałam się modą oraz makijażem. Każdy powtarzał, że mam talent, ale wie pani jak to jest … w swoje możliwości i to czy jest to coś dobrego jest ciężko uwierzyć. Wiem jednak, że kocham bardzo swoją pracę, jest moją pasją i … nie zamieniłabym jej na nic innego. Motywujące jest natomiast to, że podoba się innym to, co robię.

272934857 497646678442566 4486989165243517247 n
Daria Serafin z modelką

 

A co dokładnie robisz? 

Zajmuję się makijażem, robię szkolenia dla potrzeb własnych oraz dla przyszłych wizażystów, od niedawna również pokazy makijażu dziennego dla grup. 

Plany na przyszłość? 

– Kompleksowy salon beauty, gdzie będą pojawiały się u mnie kobiety nieśmiałe, a wychodziły pewne siebie i znające swoją wartość.

Nagrody i wyróżnienia? 

Moim wielkim osiągnięciem jest otwarcie swojego salonu. Ukończyłam szkołę MakeUp Instytut w Szczecinie. Wzięłam udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski gdzie z 233 osób dostałam się do drugiego etapu zajmując 6 miejsce. Największym jednak sukcesem jest dla mnie zaufanie klientek oraz pełen kalendarz na przyszły sezon ślubny. 

Czym jest dla Ciebie konkurs, w którym obecnie bierzesz udział i w którym do głosowania namawiamy naszych Czytelników? 

Jest to dla mnie z jednej strony świetna zabawa, bo kocham makijaż. Na konkurs musiałam przygotować cała stylizacje, włosy, makijaż, ciuchy. Do tego uwielbiam zabawę światłem i zdjęciami. Z drugiej strony konkurs  jest formą sprawdzenia siebie i swoich umiejętności. Naprawdę nie przypuszczałam, że znajdę się w najlepszej 10.

Zdjęcie, na które trzeba głosować, żeby wygrała Daria Serafin znajduje się pod adresem: 

https://mistrzostwamakijazu.pl/glosowanie?

Wystarczy zalogować się za pomocą profilu FB i kliknąć „podoba się”. Głosowanie trwa do 18 lutego.

 

Czytaj też: Maleńka Gabrysia potrzebuje pomocy. Bez niej ma szansę przeżyć tylko 2 lata. Czas ucieka…