W niedzielę, 5 lutego na kortach Słubickiego Centrum Tenisa odbył się kolejny turniej z cyklu Ekogarden TennisCup, dla dzieci do dziesiątego roku życia. W trzecim turnieju z tego cyklu frekwencja dopisywała jak w poprzednich edycjach i w zawodach wzięło udział łącznie 19 zawodników i zawodniczek w dwóch kategoriach wiekowych: czerwonej i pomarańczowej. 

Dwójka najmłodszych zawodników Karina i Daniel, za szczególne zaangażowanie w treningi otrzymali dzikie karty pozwalające na udział rozgrywkach ze starszymi kolegami i koleżankami.  

W kategorii czerwonej wystartowało dziewięciu zawodników i zawodniczek dzieci rywalizowały początkowo w dwóch grupach, po czym przychodziły do półfinałów i finału.

  1. Karina Lubecka 
  2. Daniel Barysenka 
  3. Jaś Wojtyło 
  4. Nina Andrzejczuk

W kategorii pomarańczowej udział wzięło 10 zawodniczek i zawodniczek rywalizacja przebiegała również w systemem grupowym

  1. Nina Jankowiak 
  2. Daniel Barysenka 
  3. Laura Andrzejczuk 
  4. Amelie Nawrot

Dziękujemy, zawodnikom i zawodniczkom za świetną sportową postawę oraz miłą atmosferę na korcie jak i po za nim. Podziękowania należą się firmie Ekogarden za sponsorowanie wydarzenia. 

Dziękujemy również Magdzie Więcek i Patrykowi Góreckiemu za sędziowanie meczów. 

Kolejny turniej już 5 marca! 

Autor: Grzegorz Koźlakowski
Szkoła tenisa ProTennis 

Czytaj też: Zimowy Turniej w Palanta! Cały dochód powędruje na konto Igi Czekalskiej. Zebrano ponad 18 tysięcy!