Komenda Powiatowa Policji w Słubicach i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze zapraszają do udziału w akcji „Oddaj krew – uratuj życie”.

Tym razem słubiccy policjanci włączają się do akcji DKMS chcąc pomóc 13- letniej Ani z Kowalowa. W dniu poboru krwi obok mobilnego ambulansu będzie możliwość rejestracji potencjalnych dawców szpiku w bazie DKMS co zwiększy szanse Ani i innych osób chorych na nowotwory krwi. Zarejestruj się jako potencjalny Dawca.

pobierz (1)
Zwiększ szanse 13- letniej Ani z Kowalowa w walce z nowotworem

Komenda Powiatowa Policji w Słubicach zaprasza i zachęca do udziału w akcji „ Oddaj KREW – uratuj życie”. Zachęcamy również do szybkiej i łatwej rejestracji w bazie DKMS jako dawca szpiku w punkcie rejestracyjnym przy mobilnym ambulansie. Zbiórka krwi odbędzie się 23 marca 2022 roku. W akcję zbiórki krwi włącza się oczywiście Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze, którego krwiobus stanie przy budynku Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Akcja krwiodawcza trwać będzie w godzinach 9.00-12.00.

Autor: KPP Słubice

pobierz
Oddaj krew – uratuj życie!

Czytaj także: Koronawirus w Brandenburgii. Jednorazowe przedłużenie obostrzeń zwiastuje koniec pandemii?