W przedszkolu Kraina Radości w Słubicach maluchy nie tylko się bawią, ale też uczą się wrażliwości, empatii, a przede wszystkim tego, że należy pomagać ludziom, których dotknęła krzywda. Tym razem namalowały obraz, który trafił na licytację, a zebrane pieniążki pomogą obywatelom Ukrainy, którzy zostali  na miejscu i walczą o swój kraj.

Przypomnijmy, że wcześniej już przedszkolaczki Krainy Radości pomagały w walce o życie Igi Czekalskiej. Ich obraz został wylicytowany za kwotę 3400 zł, która zasiliły zbiórkę dla Igi na najdroższy lek na świecie ratujący życie. 

Tym razem, dzieci namalowały obraz dla Ukrainy w rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie. Obraz również trafił na licytację.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

 


      Zapraszamy do licytacji.

Zaczynamy od kwoty 50zl , licytacja będzie trwała do 26 lutego do godziny 20.


Link do Fundacji, którą będziemy wspierali, wysyłając pieniądze z licytacji obrazu namalowanego przez dzieci.

https://www.victimsofwarinukraine.eu/galeria/


Zobaczcie jak powstawał obraz

 

 

Czytaj także:

 • Kontrole ciężarówek przewożących towary niebezpieczne (ADR)
  17 pojazdów przewożących towary niebezpieczne (ADR) skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Do trzech transportów kontrolujący mieli zastrzeżenia. Kierowcy nie mieli wymaganych gaśnic i prawidłowo sporządzonego dokumentu przewozowego. W środę (20 września 2023 r.), na autostradzie A2 w pobliżu Rzepina, inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili wzmożone kontrole ciężarówek przewożących towary niebezpieczne. Kontrolujący sprawdzili 17 … Czytaj więcej.
 • Konkurs Fundacji im. Karla Dedeciusa przy Uniwersytecie Europejskim Viadrina na najlepsze tłumaczenie wiersza Wisławy Szymborskiej
  Z okazji dziesięciolecia istnienia Fundacja im. Karla Dedeciusa przy Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą ogłasza konkurs na najlepsze tłumaczenie na język niemiecki wiersza pt. „Śmiech” Wisławy Szymborskiej. Konkurs skierowany jest do miłośniczek i miłośników poezji, którzy chcą spróbować swoich sił w przekładzie literackim z języka polskiego na niemiecki. W konkursie mogą wziąć udział osoby … Czytaj więcej.
 • Policjanci spełnili marzenie 4-letniej słubiczanki Wiktorii Waszak
  Wiktoria to dzielna dziewczynka, ma dopiero 4-latka, a już od około 1,5 roku zmaga się z ciężką chorobą, którą jest guz mózgu. Już za kilka dni czeka ją druga operacja. Jednym z marzeń dziewczynki było, zwiedzić Komendę Policji, zobaczyć prawdziwą odznakę policyjną, radiowozy, a nawet… kajdanki. Spełniliśmy to marzenie – Wiktoria zagościła w słubickiej komendzie … Czytaj więcej.
 • Jakie suplementy diety przyjmować na pobudzenie i więcej energii?
  W dzisiejszym zabieganym świecie, wielu z nas boryka się z problemami braku energii i chronicznym zmęczeniem. Długie godziny pracy, stres, niewłaściwe nawyki żywieniowe i brak aktywności fizycznej mogą prowadzić do spadku energii i zaburzeń koncentracji. Jednak istnieje wiele sposobów, aby pobudzić organizm i zwiększyć poziom energii, zarówno poprzez odpowiednią dietę, jak i stosowanie suplementów diety. … Czytaj więcej.
 • Spotkanie z Piotrem Gąsowskim w słubickiej bibliotece(foto)
  W poniedziałek 18.09.2023r. na tarasie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się niezwykłe spotkanie. Po raz pierwszy, i mamy nadzieję nieostatni, mieliśmy zaszczyt gościć Pana Piotra Gąsowskiego, znanego aktora, showmana, konferansjera i autora książki pod przewrotnym tytułem ,, Co mi w życiu nie wyszło?”. Jest to autobiograficzna gawęda, … Czytaj więcej.