Grupa przyjaciół, którzy spotkali się dzięki zamiłowaniu do siatkówki – to idealny początek historii, który może przynieść wiele wspaniałych wydarzeń i sukcesów. Już w sezonie podejmą rywalizację w 3 lidze siatkówki męskiej. To może być naprawdę dobra drużyna, o której usłyszymy nie raz. Poznajcie”Dzików” z Kowalowa! 

 

Historia pokazuje, jak pasja i determinacja mogą przynieść piękne owoce. 

 

– Kiedyś byliśmy tylko grupką przyjaciół, którzy spotykali się regularnie, aby pograć w siatkówkę. Jednak nasza miłość do tego sportu była tak silna, że zaczęliśmy marzyć o założeniu własnej drużyny i rywalizacji z innymi zespołami. Po wielu rozmowach i planowaniu, postanowiliśmy w końcu zacząć działać. Pierwszym krokiem było powołanie komisji i wypełnienie niezbędnych papierów. Dzięki naszej determinacji i zaangażowaniu udało nam się uzyskać zgodę na założenie drużyny. Byliśmy bardzo szczęśliwi, ale wiedzieliśmy, że to dopiero początek – mówi prezes Siatkarskiego Klubu Sportowego „Dziki Kowalów” Wojtek Rożnowski. 

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

 

Rozpoczęli ciężką i systematyczną pracę na treningach. Codziennie stawali przed nowymi wyzwaniami i przeszkodami, ale nie poddawali się.

 

– Nasza pasja i chęć do osiągnięcia celu były zbyt silne. Dziś, po wielu miesiącach ciężkiej pracy, że wszyscy nasi zawodnicy są dobrze przygotowani technicznie i fizycznie. O „Dzikach” z Kowalowa będzie jeszcze głośno w świecie sportu – śmieje się prezes. 

 

Zespół od października br. będzie toczył rywalizacje w Lubuskiej 3 lidze siatkówki męskiej pod czujnym okiem trenera Amadeusza Zygmańskiego. 

 

Możesz dołączyć do zespołu! 

 

Drużyna zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tworzeniu nowego klubu sportowego „Dziki Kowalów”. Jeśli kochasz sport i jesteś gotowy poświęcić swój czas i energię na treningi oraz udział w rozgrywkach ligowych, to dołącz do ekipy. 

 

– Szukamy młodych, zdolnych i zaangażowanych zawodników, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w siatkówce męskiej. Zapewniamy profesjonalną opiekę trenera, udział w oficjalnych rozgrywkach w Lubuskiej 3 lidze, a także świetną atmosferę i integrację w drużynie – zapewnia prezes klubu. 

 

Można też pomóc

 

Jednakże, aby móc zapewnić jak najlepsze warunki treningowe oraz spełnić wymagania związane z klubem i ligą, klub potrzebuje wsparcia finansowego. Wpłacając środki na rzecz drużyny, pomożecie w zakupie niezbędnych urządzeń oraz realizacji klubowych zobowiązań.

 

– Nie jesteśmy profesjonalną drużyną, ale każdy z nas ma marzenia związane z uprawianiem sportu na jak najwyższym poziomie. Dlatego też, każda pomoc w realizacji tych marzeń jest dla nas bezcenna – mówi W. Rożnowski. 

 

Jeśli więc chcesz pomóc, skontaktuj się z klubem lub wpłać dowolną kwotę na konto.

 

– Będziemy bardzo wdzięczni za każdą formę wsparcia i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby osiągnąć wymarzone cele naszej drużyny – podkreśla prezes.

 

E-mail: dzikikowalow@gmail.com

Tel: Patryk: 537-525-397

Czytaj też: Trener Andrzej Nowakowski: Widok dzieci, które są szczęśliwe, podczas gdy nabywają nowe umiejętności jest bezcenny [ROZMOWA]