Wspaniała atmosfera, mnóstwo ludzi i świetna muzyka – tak można podsumować tegoroczne Dni Cybinki!

W sobotę (3 czerwca) Cybinka odwiedzona była przez tłumy ludzi z całego regionu, którzy wzięli udział w corocznej imprezie Dni Cybinki.

Podczas festiwalu, na scenie zaprezentowali się znakomici artyści, w tym Eleni, Mesajach, Daj to głośniej oraz Piękni I Młodzi.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Na terenie stadionu miejskiego odbyły się też koncerty lokalnych artystów i zespołów w tym przepiękny koncert cybińskiego ogniska muzycznego. Do dyspozycji najmłodszych były dmuchańce, bezpłatne wesołe misteczko. i wiele innych atrakcji.

Niezapomnianych wrażeń dostarczył występ greckiej gwiazdy Eleni, która zaprezentowała swoje największe hity. Mesajach zaprezentował muzykę łączącą elementy hip-hopu z gatunkami takimi jak jazz czy soul. Daj To Głośniej oraz duet Piękni i Młodzi zgromadził pod sceną tłumy fanów. Obie grupy cieszą się ogromną popularnością.

Na scenie wystąpił także lokalny, znany i lubiany przez mieszkańców zespół Antidotum na czele z muzykiem Marianem Dworakiem.

Dni Cybinki z pewnością zapisały się na stałe w kalendarzu imprez kulturalnych w regionie. To wydarzenie, które jest idealnym sposobem na spędzenie czasu wolnego oraz na spotkanie z przyjaciółmi i rodziną.

Do zobaczenia za rok! Zapraszamy do galerii zdjęć.