Lato pełne zabawy, bezpieczne, zorganizowane. Lato na świeżym powietrzu, przygoda, nowe przyjaźnie. Tęsknicie za takim latem dla Waszych dzieci? My także! Dlatego polecamy tematyczne turnusy letnich półkolonii z Fundacją Promet Kids!

Magiczny, kreatywny i survivalowy – to tematy, które w te wakacje wybrać można dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Dzieci opiekę będą miały zapewnioną w godzinach od 7.30 do 16.00, a miejscem półkolonii będzie Rodzinne Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta w Kunowicach – obiekt z dwiema przestronnymi salami zabaw i rozległym terenem piknikowym.

Turnus magiczny ucieszy szczególnie fanów czarów i Harrego Pottera. Czarodziejskie różdżki, turniej quidditcha, magiczne eliksiry, wycieczka i piknik – to tylko niektóre z atrakcji tego turnusu.
Termin:26-30.06.2023.

Turnus kreatywny, to liczne prace artystyczne – własnoręcznie robione świeczki, malowane pejzaże, gliniane doniczki czy owocowe żelki. A do tego wycieczka oraz piknik.
Termin: 17-21.07.2023.

Turnus survivalowy zadowoli największych fanów przygód. Paintball, budowanie szałasów, kuchnia polowa i tor sprawnościowy. Całość zwieńczona wycieczką do wojskowego muzeum i piknikiem. Prawda, że brzmi fantastycznie?
Termin: 24-28.07.2023.

Każdy turnus inny, wszystkie atrakcyjne i zapewniające dobrą zabawę. Do tego oczywiście ubezpieczenie NNW, czapeczka i plecaczek dla każdego uczestnika, 4 posiłki dziennie (śniadanie, drugie śniadanie, zupa, drugie danie) oraz opieka doświadczonej i wykwalifikowanej kadry.
Zaplanuj słoneczne wakacje swojego dziecka już dziś. Ilość miejsc na turnusach ograniczona. Szczegóły i zapisy na https://promet-kids.pl/polkolonie-2023/

Czytaj też: Niebieski kwiecień w Powiecie Słubickim [ZDJĘCIA]