Tym razem zabytkowe pojazdy przejadą przez Ośno Lubuskie , Rzepin , Cybinkę , Kowalów i inne na trasie rajdu.

W dniach 2-3 września odbędzie się Drugi Rajd Zachodni „Zachodnia Stówka” połączony z Piknikiem Motoryzacyjnym w Ośnie Lubuskim. Wydarzenie to ma na celu prezentację pojazdów zabytkowych oraz technik motoryzacji, a także integrowanie pasjonatów motoryzacji.

Rajd ten organizowany jest po raz drugi i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Uczestnicy będą mieli okazję podziwiać różnego rodzaju pojazdy zabytkowe, takie jak samochody, motocykle oraz inne pojazdy z dawnych lat.

To wspaniała okazja, by spojrzeć wstecz na historię motoryzacji i przypomnieć sobie, jak wyglądały pierwsze modele pojazdów.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Impreza potrwa przez dwa dni, co pozwoli uczestnikom na lepsze zapoznanie się z prezentowanymi pojazdami. Dodatkowo odbędzie się nocleg nad jeziorem, co stworzy niezapomnianą atmosferę i pozwoli na rozmowy i integrację z innymi miłośnikami motoryzacji.

Rajd Zachodni „Zachodnia Stówka” to nie tylko prezentacja zabytkowych pojazdów, ale także okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości. Impreza ma na celu stworzenie przyjaznej atmosfery i integrację miłośników motoryzacji, którzy mają szansę spotkać się razem, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz wspólnie spędzić czas.

Z pewnością Drugi Rajd Zachodni „Zachodnia Stówka” połączony z Piknikiem Motoryzacyjnym w Ośnie Lubuskim będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zaplanować udział w tym dwudniowym wydarzeniu, upewnić się, że bagażnik jest gotowy na niesamowite wspomnienia oraz przygotować się na przygodę w świat zabytkowych pojazdów.

Program wydarzenia:

* II Zachodni Rajd Pojazdów Zabytkowych, przejazd: Ośno Lubuskie, Rzepin, Cybinka, Kowalów i inne na trasie rajdu — OPŁATA STARTOWA 30 ZŁ). W cenie: opaska, talon na posiłek + puszka piwka / napój.

* Piknik Motoryzacyjny godz. 19.00 (grill, piwko, pajda chleba i inne…)
* Kino plenerowe na wolnym powietrzu- jezioro Reczynek (amfiteatr) – GODZ. 20.00 / WSTĘP WOLNY

 
ORGANIZATOR WYDARZENIA:
 

*KLUB PASJONATÓW MOTORYZACJI I TECHNIKI NAGAR SŁUBICE,

*GMINA OŚNO LUBUSKIE wraz z Burmistrzem Stanisławem Kozłowskim

Jest to impreza dwudniowa z noclegiem nad jeziorem. Plac pod namioty, kempingi udostępnia organizator.

 
Tel:
Krzysztof Kozyra: 664-056-713
Marek Walczak: 601-758-953
 

 

Przypomnijmy jak było na innych imprezach organizowanych przez Nagar