Wiktoria kocha wszystkie zwierzęta. Jest wspaniałym, wrażliwym dzieckiem. Fot. Archiwum rodzinne

Nie mamy czasu! Guz w główce rośnie bardzo szybko. Pieniędzy na operacje brakuje. Zebraliśmy wszystko, co mogliśmy, od rodziny, od znajomych, ale to wciąż  za mało! Dopóki nie mamy pełnej kwoty na operację, klinika nie ustali nam termin. Szukamy ratunku wszędzie! – mówi nam szlochając babcia Wiktorii Małgorzata Kamińska.

O chorobie Wiktorii pisaliśmy w artykule „Mała Wiktoria ze Słubic ma nowotwór mózgu. Potrzebna jest pilna pomoc!”.

Smutna historia rodzinnego dramatu i batalii o zdrowie swojej najmłodszej członkini porusza serca wielu osób.

Rodzina zmagająca się z guzem w główce 3-letniej Wiktorii Waszak przeżywa niezwykle trudny okres. Brak wystarczających środków finansowych, a także brak czasu, jest dla nich poważnym problemem. Guz u Wiktorii rośnie nieubłaganie, jednak zdobycie całej kwoty na operację staje się coraz bardziej nierealne.

Pomoc od rodziny i przyjaciół była wielką deską ratunku, ale niestety, nie wystarczy, aby przeprowadzić zalecaną i kosztowną operację, która musi się odbyć w klinice TÜBINGEN w Niemczech. Brak środków uniemożliwia ustalenie terminu i podjęcie niezbędnych kroków w kierunku ratowania życia dziewczynki.

Fot. Archiwum rodzinne

Pomaga coraz więcej osób

Całe słubickie środowisko, w tym przyjaciele, znajomi i organizacje charytatywne, zostały zaangażowane w pomoc dla Wiktorii. Szuka się wszelkich możliwości zdobycia potrzebnej kwoty, aby nie pozwolić, aby pieniądze były przeszkodą w walce o jej życie.

Organizowane są zbiórki publiczne, a lokale i instytucje chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne, mające na celu pozyskiwanie funduszy na operację. Ludzie pomagają wszelkimi możliwymi sposobami – od organizacji aukcji, festynów, po prowadzenie zbiórek finansowych w internecie.

Rodzina czuje się wdzięczna za każdą okazaną pomoc i jest pewna, że dzięki wsparciu wielu serc, udział w akcji da pozytywne efekty.

– Ludzie mają wielkie serca i jesteśmy im bardzo wdzięczni. To, co się teraz dzieje w naszej rodzinie jest przerażające, nie wiemy, co robić, do kogo się jeszcze zwrócić o pomoc. Ona jest nam tak bardzo potrzebna. Czas jest tu decydujący, Dlatego za pośrednictwem mediów prosimy o szybką pomoc, każda dosłownie złotówka przybliża nas do operacji ratującej życie Wikusi – płacze babcia.

Jak pomóc?

Dołączamy się do błagania rodziny o pomoc. Kochani, wpłaćmy chociaż złotówkę, dziesięć zł…

Wpłaty dokonujemy na konto zbiórki siepomaga: PILNE ❗️W główce naszej córki tkwi śmiertelny nowotwór!

Można również pomóc licytując bądź wystawiając na licytację przedmioty, produkty, vouchery: Pomagamy Wiktorii ze Słubic – Licytacje!

Fot. Archiwum rodzinne