Daniel Krawczyk, znany aktywista na rzecz sportu, już nie raz udowodnił gotowość do pomocy. Wcześniej wsparł Józefinkę, Igę oraz Borysa, a teraz skierował swoją uwagę na Wiktorię Waszak, która potrzebuje natychmiastowej operacji guza mózgu. To właśnie dla niej będzie kręcił Kilometry Życia. 

Niestety, koszty takiej operacji są ogromne, dlatego Daniel wraz z  Izą Iwańską organizuje akcję mającą na celu zbieranie środków na leczenie Wiktorii. Walka z czasem staje się coraz bardziej paląca, dlatego każda złotówka jest niezwykle cenna.

Akcja zbierania funduszy przez Daniela i przyjaciół odbywa się poprzez udział w rajdzie rowerowym, który rozpocznie się w sobotę, 29 lipca o godzinie 17:00 w Słubicach. Trasa rajdu liczy około 40 kilometrów i prowadzi przez ścieżki rowerowe Słubic, Frankfurtu nad Odrą, Lossow, Brieskow, Schlaubehammer.

– Trasa rajdu rowerowego „Kilometry życia” dedykowanego Wiktorii Waszak, nie przypadkowo biegnie ścieżkami poza granice naszego kraju, do Niemiec. Właśnie, w niemieckiej klinice odbędzie się operacja, na którą musimy pilnie uzbierać pieniążki. Zachęcam wszystkich do udziału w rajdzie i pomocy Wiktorii – zacheca współorganizatorka Iza Iwańska.

W jaki sposób możemy wspomóc Wiktorię w kręceniu kilometrów? 

Każdy uczestnik może zgłosić się do udziału, wpłacając symboliczną opłatę startową w wysokości 10 złotych na specjalnie założoną skarbonkę dostępną na stronie www.siepomaga.pl/rajd-rowerowy-wiktorii.

Dodatkowo rowerzyści mają możliwość zamienienia przejechanych kilometrów na złotówki (1 km =  złoty), co pozwala na większe wsparcie w zależności od wysiłku, jaki chcą włożyć.

Trzeba pamiętać, aby podpisać swoją wpłatę imieniem i nazwiskiem — jest to bilet wstępu do tej wspaniałej imprezy.

A co jeśli nie mieszkasz w Słubicach, ale chciałbyś pomóc? Nic prostszego — wystarczy, że odświeżysz swój rower i dołączysz do wyprawy, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Pomagając nie ma granic!

Czasu jest coraz mniej, dlatego inicjatywa ta ma ogromne znaczenie dla Wiktorii i jej rodziny. Każdy kilometr, jaki Daniel oraz inni rowerzyści pokonają, daje nadzieję na lepsze jutro dla słubiczanki.

Każda złotówka i każdy kilometr mają ogromne znaczenie. Czasu jest coraz mniej, więc nie zwlekaj — dołącz do tej niezwykłej akcji już dziś! Pokażcie, jak wielka siła drzemie w jedności.

To nie koniec kręcenia

Daniel już szykuje kolejną akcję na rzecz Wiktorii. Od 18 do 21 sierpnia będzie kręcił kilometry przez 3 województwa, z Bydgoszczy do Białegostoku. Co najmniej 400 km. Portal I Love Słubice obejmie tę akcję swoim patronatem medialnym.

Pomóc można też inaczej: 

Żeby pomóc małej słubiczance, pieniądze można także wpłacić bez udziału w rajdzie.

PILNE ❗️W główce naszej córki tkwi śmiertelny nowotwór!

A także licytując, bądź wystawiając na licytacje przedmioty, vouchery, rzeczy itp.

Pomagamy Wiktorii ze Słubic – Licytacje!

Lub wysyłając sms na nr 75365 o treści: 0297952

Czytaj też: Mała Wiktoria ze Słubic ma nowotwór mózgu. Potrzebna jest pilna pomoc!

Daniel Krawczyk znów będzie kręcił kilometry za złotówki. Tym razem pomoże Boryskowi Kamińskiemu