Grupa kibiców słubickiej Polonii, postanowiła wesprzeć finansowo swój ukochany zespół. W tym celu założyli zrzutkę na popularnym portalu Zrzutka.pl, do której zapraszają również innych kibiców do włączenia się w akcję.

Polonia Słubice to klub o bogatej tradycji, który od lat odnosi sukcesy zarówno na boisku, jak i poza nim. Jednak jak wiele innych mniejszych klubów piłkarskich, Polonia boryka się z ograniczonym budżetem, co utrudnia realizację wielu celów statutowych. Niestety, sytuacja finansowa klubu nie jest najlepsza, dlatego grupa kibiców postanowiła działać.

Zbiórka, którą zorganizowali na portalu Zrzutka.pl, ma na celu zebranie środków, które zostaną przeznaczone na potrzeby Polonii Słubice. Kibice zachęcają wszystkich, niezależnie od wielkości kwoty, do wspierania i inwestowania w swój ukochany klub.

Wsparcie buduje więź

– Każdy grosz będzie cegiełką, która przyczyni się do rozwoju i osiągnięcia celów Polonii. Wspomaganie finansowe klubu piłkarskiego ma wiele pozytywnych aspektów. Przede wszystkim, umożliwia realizację celów statutowych, takich jak organizacja turniejów czy rozwój młodzieżowych akademii piłkarskich.  Ponadto, wsparcie finansowe kibiców buduje więź między klubem a jego fanami, wzmacniając poczucie  współodpowiedzialności za sukcesy klubu – mówi kibic Rafał Niekraszewicz, jeden z założycieli zbiórki.

Każdy, kto chce wesprzeć Polonię Słubice, może to zrobić poprzez portal Zrzutka.pl. Wystarczy odwiedzić stronę zbiórki i wpłacić dowolną kwotę.

Kibice mają nadzieję, że liczba darczyńców będzie jak największa, aby zebrane środki były jak najbardziej zauważalne dla klubu. Kibice Polonii pokazują, że każdy może mieć realny wpływ na rozwój klubu, a jednocześnie dają przykład innym grupom kibiców, jak można angażować się aktywnie w życie swojego zespołu.

Żeby wpłacić pieniądze i pomóc w zbiórce na rzecz Polonii trzeba wejść w link: https://zrzutka.pl/7

Czytaj też: Głośny alarm na nowym placu zabaw zakłóca spokój osób zamieszkujących w pobliżu