Kręcimy dla Różyczki – tak nazywa się akcja Daniela Krawczyka, który pokona w 4 dni trasę 400 km zamieniając kilometry na złotówki, które trafią na konto pomocowe chorej Róży Boruli z Maczkowa. Do akcji może dołączyć każdy, stając się tym samym kilometrowym sponsorem!  

Różyczka zmaga się z  chorobą. O jej problemach pisaliśmy w artykule: Półtoraroczna Róża z Cybinki potrzebuje pomocy. Jej rodzice potrzebują wsparcia finansowego, aby móc zapewnić jej odpowiednią opiekę medyczną i rehabilitację. Dlatego Daniel postanowił przedsięwziąć rowerową wyprawę, aby zebrać środki na pomoc dla Róży.

To nie pierwszy raz, kiedy Daniel angażuje się w tego typu akcje. Wcześniej dedykował swoje przebyte kilometry dla innych dzieci potrzebujących wsparcia. Tym razem postanowił pomóc Różyczce.

Trasa, którą pokona, liczy około 400 km i prowadzi z Bydgoszczy do Białegostoku. Każdy może dołączyć do akcji, stając się kilometrowym sponsorem lub dedykując swoje przebyte kilometry Różyczce. Można również wpłacić dowolną kwotę na skarbonkę  www.siepomaga.pl/krecimy-dla-Rozyczki.

Udział w akcji może wziąć każdy

Ważne jest, aby w dniach 18-21 sierpnia wybrać się na rower lub też obserwować ilość przebytych kilometrów Daniela. Na czym to polega? Każdy kilometr można zamienić na złotówki lub wpłacić dowolną kwotę. Każda wpłacana suma będzie pomocna i przyczyni się do zielonego paska zbiórki na stronie siepomaga.pl.

Warto również zaprosić do akcji innych pasjonatów rowerowych. Im więcej osób dołączy, tym większe szanse na zebranie potrzebnej kwoty na pomoc dla Różyczki. Pomóżmy Danielowi i Różyczce w walce z chorobą. Każda kwota i każdy przejechany kilometr są cenne. Niech ta rowerowa wyprawa stanie się kolejnym krokiem w długiej i trudnej drodze do zdrowia dla Róży.

Czytaj także o innych akcjach Daniela:

Rajd Rowerowy: Kilometry Życia dla Wiktorii

Daniel Krawczyk znów będzie kręcił kilometry za złotówki. Tym razem pomoże Boryskowi Kamińskiemu