Jest trenerką personalną, która nie tylko dba o zdrowie, kondycję i sylwetki swoich podopiecznych, ale także sama chętnie podejmuje się nowych wyzwań. Jednym z tych wyzwań jest udział w popularnym programie Ninja Warrior Polska. Mowa o Andżelice Żolob ze Słubic.

Od początku września w telewizji Polsat emitowane są nowe odcinki programu Ninja Warrior Polska. W jednym z nich, którego emisję obejrzymy już 26 września wystąpi słubiczanka Anżelika Żolob.

Anżelika od zawsze była zafascynowana sportem. Już w młodym wieku zaczęła aktywnie uprawiać różne dyscypliny, co wkrótce zaowocowało jej zainteresowaniem zawodowo prowadzeniem treningów. Obecnie jest trenerką personalną, która pomaga ludziom w osiągnięciu lepszej formy fizycznej, utracie wagi, budowaniu mięśni czy poprawie kondycji.

Dla bliskich nie jest zaskoczeniem, że Anżelika postanowiła zaangażować się w program Ninja Warrior Polska.

Wyzwanie, jakim jest pokonanie trudnych przeszkód na specjalnie przygotowanym torze, intrygowało Anżelikę od samego początku. Postanowiła wziąć udział w programie, by przetestować swoje umiejętności i sprawdzić, jak daleko może zajść w swojej przygodzie sportowej. Rywalizacja w programie jest wyjątkowo trudna i wymagająca. Zawodnicy muszą wykorzystać swoje umiejętności fizyczne, jak również wykazać się ogromną siłą, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Jednak Anżelika jest przekonana, że ma umiejętności i determinację, by sprostać temu wyzwaniu.

– Nie mogę zdradzić jak mi poszło ani czy wyemitują pełne moje przejście, ale na pewno będzie to fajna zabawa. Razem ze mną w roli kibiców pojechala moja mama, partner i syn, a także kilka dziewczyn ze Słubic. Wszyscy mocno mnie wspierali – mówi Andżelika.

Odcinek programu, w którym uczestniczy Anżelika Żolob, zostanie wyemitowany 26 września na antenie Polsatu. To będzie szczególny moment dla Anżeliki, ale także dla wszystkich jej podopiecznych i osób, które podziwiają jej pracę i zaangażowanie w promowanie zdrowego stylu życia.

Udział w programie Ninja Warrior Polska jest kolejnym krokiem w jej sportowej przygodzie i bez wątpienia przyniesie jej jeszcze większe sukcesy. Warto śledzić karierę Anżeliki i dowiedzieć się więcej o jej działalności, ponieważ jest to osoba, która nie tylko pomaga innym w poprawie zdrowia i kondycji, ale także sama jest przykładem, jak można osiągnąć sukces i spełnić swoje marzenia.

Życzymy więc Anżelice  powodzenia w programie Ninja Warrior Polska i dalszych sukcesów w jej treningowej karierze!