W dniu 6 października odbyła się jubileuszowa XXV edycja Golickiej Mili, jednej z najważniejszych biegowych imprez w powiecie. Tegoroczny bieg cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i młodzieży z całego powiatu i nie tylko. 

Dzieci i młodzież szkół powiatu słubickiego oraz sąsiedniego powiatu sulęcińskiego przepełnione energią i entuzjazmem startowały do biegu, dając z siebie wszystko na trasie. Podczas zakończenia biegu, władze gminy i powiatu słubickiego wręczyły nagrody i wyróżnienia zwycięzcom różnych kategorii wiekowych.

Na podium stanęło wielu utalentowanych biegaczy, którzy podzieleni zostali na poszczególne grupy wiekowe. Statuetki, medale i nagrody rzeczowe były wyjątkowym dowodem dla tych młodych talentów na ich zaangażowanie i determinację, które przejawili na trasie. 

Golicka Mili po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najważniejszych biegowych imprez w powiecie. Jej organizacja jest doskonale przygotowana, a atmosfera sprzyja rywalizacji, integracji i dobrze spędzonemu czasowi.

Biorąc udział w tej imprezie, dzieci i młodzież mają okazję pokazać swoje umiejętności biegowe i zdobyć doświadczenie. Cieszy fakt, że w tej edycji Golickiej Mili uczestniczyli również uczniowie szkół z Sulęcina i Kołczyna. To dowód na to, że popularność tej imprezy stale rośnie i przyciąga coraz większe grono biegaczy, którzy chcą zmierzyć się z trasą i rywalami.

XXV edycja Golickiej Mili była pełna emocji, radości i sportowej pasji. Dzieci i młodzież, biorąc w niej udział, nie tylko spędzili aktywnie wolny czas, ale także zdobyli nagrody i wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy mogą być dumni z osiągniętych wyników i czekają z niecierpliwością na kolejne edycje tej biegowej imprezy.

Zobaczcie galerię zdjęć i szukajcie swoich pociech!