Fot. Gmina Rzepin

W niedzielne popołudnie mieszkańcy Rzepina mieli okazję usłyszeć piękną muzykę, gdyż na scenie wystąpiła Orkiestra Wojskowa 11. Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu razem z zespołem wokalnym „Jedenastka”.

Całe wydarzenie miało miejsce w Parafii pw. NSPJ w Rzepinie, która pełniła rolę gospodarza tego fantastycznego spektaklu muzycznego. Kolędy i piosenki, które były wykonane przez orkiestrę i zespół wokalny „Jedenastka”, rozbrzmiewały aż po horyzont, powodując entuzjastyczne reakcje licznej publiczności.Applauz na stojąco, bisy oraz niesamowita atmosfera – to wszystko zostanie na długo zapamiętane przez uczestników koncertu. Wydarzenie to było nie tylko okazją do wysłuchania pięknej muzyki, ale także do wspólnego spędzenia czasu i nawiązania nowych znajomości.

Zapewne każdy uczestnik miał swoje własne odczucia i emocje po koncercie. Ogólnie jednak można powiedzieć, że wszyscy byli pod wrażeniem tego wydarzenia, które z pewnością wpłynęło pozytywnie na samopoczucie mieszkańców Gminy Rzepin.

Noworoczny koncert odbył się pod patronatem Burmistrza Rzepina Sławomira Dudzisa.

Źródło : Gmina Rzepin