W Kostrzynie przy ul. Wojska Polskiego powstało Centrum Rozrywki Rodzinnej „Akcja”. Jest to miejsce, w którym można spędzić aktywnie, wesoło i przyjemnie czas z rodziną czy znajomymi. 

Centrum rozrywki rodzinnej Akcja to miejsce nie tylko dla dorosłych i młodzieży, ale także dla dzieci. W centrum znajduje się profesjonalna czterotorowa kręgielnia, strefa gier, w której do dyspozycji gości są cztery stoły do bilardowe, piłkarzyki, maszyny do koszykówki czy darta. 

Można zjeść, potańczyć i urządzić imprezę

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

W części restauracyjnej znajdują się stoliki dla ponad 120 osób i wielki 120-calowy telewizor z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi na żywo. Profesjonalny kucharz i obsługa zagwarantują smaczne potrawy z szerokiego menu. W karta dań zawiera przystawki, zupy, dania obiadowe, makarony, burgery, pizzę, steki czy desery. Ponadto raz w miesiącu organizowane jest „Akcja party night” z dj na żywo.

W CRR Akcja organizowane są spotkania integracyjne dla dzieci i młodzieży ze szkół czy przedszkoli, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny czy przyjęcia okolicznościowe.

Strefa dzieci

Strefa dla dzieci to ponad 300m2 placów zabaw, trampolina i miejsca na organizację wymarzonych urodzin. To idealne miejsce na zabawę z przyjaciółmi. Do dyspozycji gości jest wyjątkowy kelner, kot-robot, który obsłuży każde zamówienie, a nawet dostarczy tort śpiewając STO LAT!

Kiedy otwarte?

To centrum rozrywki ma wszystko i dla każdego! Otwarte jest 6 dni w tygodniu! Od wtorku do czwartku w godz. 12:00-23:00,  w piątek i sobotę od 12:00 do 02:00 a w niedzielę od 12:00 do 21:00.

W poniedziałki otwarte po uzgodnieniu i uprzednim kontakcie mailowym: info@akcja.com.pl

Adres: Kostrzyn nad Odrą ul. Wojska Polskiego 16, tel. +48 537 464 775, www.akcja.com.pl

Artykuł sponsorowany