Fot. Marta Możejko

1 maja w Słubicach na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się  4. Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych i Techniki Motoryzacji. Impreza, która staje się corocznie większym wydarzeniem, przyciągnęła miłośników motoryzacji z całej Polski.

Organizatorzy – członkowie Klubu Nagar, nieustraszeni pasjonaci motoryzacji, podjęli wyzwanie stworzenia wyjątkowego wydarzenia, które nie tylko cieszy oko, ale również bawi i edukuje. Dla wielu uczestników, zlot stał się nie tylko okazją do prezentacji ich ukochanych pojazdów, ale także szansą na wymianę doświadczeń i pogłębienie wiedzy na temat techniki motoryzacyjnej.

Nie można było przejść obojętnie obok legendarnych samochodów, które zapełniły przestrzeń ośrodka. Gdzie widoki z lat 50. łączyły się z zapachem benzyny, tworząc atmosferę pełną nostalgi. Dla wielu uczestników, to nie tylko wystawa pojazdów, ale prawdziwa podróż w czasie.

Nie brakowało także atrakcji towarzyszących, gdzie w zabawach mogły wziąć udział dzieci i dorośli, a także strefy gastronomicznej. 

Zobaczcie zdjęcia Marty Możejko oraz zdjęcia i film Mateusza Miklaszewskiego. 

Fot. Marta Możejko

Fot. Marta Możejko

Fot. Mateusz Miklaszewski / iloveslubice.pl