Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim – popularnym twórcą powieści kryminalnych i obyczajowych. Autor, który zadebiutował w marcu 2015 roku kryminałem „Ukochany z piekła rodem”, od tamtej pory zdobył serca czytelników i krytyków, a jego prace były wielokrotnie nominowane i nagradzane w prestiżowych konkursach literackich.

W 2019 roku jego powieść „Raz, dwa, trzy… giniesz ty!” została przeniesiona na deski teatru, co tylko potwierdza talent i popularność Rogozińskiego. Na swoim koncie literackim ma już 32 wydane powieści, które niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i wywołują uśmiech na twarzach czytelników.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to pełne humoru spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 3 czerwca 2024 roku o godzinie 17:00 w siedzibie słubickiej biblioteki. W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu książki (w cenie 35 zł) oraz szansa na uzyskanie dedykacji od samego autora.

Wstęp wolny! Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub osobisty. Spotkanie jest organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki i współfinansowane ze środków Instytutu Książki.

Zespół BPMiG w Słubicach