W ubiegłą środę w Górzycy miało miejsce wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Uroczystość zorganizowana z okazji Dnia Mamy i Taty przez uczniów klasy trzeciej była pełna emocji, pozytywnych wrażeń i miłych niespodzianek. Mimo natłoku obowiązków, trzecioklasiści stanęli na wysokości zadania i dopięli wszystko na ostatni guzik, tworząc niezapomniane chwile dla swoich najbliższych.

Wyjątkowy Program Artystyczny

Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyni Aleksandry Murawskiej, zaprezentowały bogaty program artystyczny, przygotowany z myślą o swoich kochanych rodzicach. Uroczystość rozpoczęła się słowami „Jestem Twoją bajką”, po których młodzi artyści pokazali swoje umiejętności wokalne, recytując wiersze, tańcząc i śpiewając najpiękniejsze polskie piosenki. Zwieńczeniem występów było uroczyste odśpiewanie „Sto lat” oraz wręczenie własnoręcznie przygotowanych upominków.

Kreatywność i Wsparcie Rodziców

Warto podkreślić niezwykłą kreatywność uczniów, którzy z zaangażowaniem przygotowali wszystkie elementy uroczystości. Szczególne podziękowania należą się również rodzicom Ali z firmy Fro-Mal za piękne dekoracje z drewna oraz niezawodne wsparcie i pomoc. Dzięki nim sala była wyjątkowo udekorowana, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Kwiaty i Poczęstunek

Każdy z rodziców otrzymał uroczy bukiet kwiatów, zebranych przez dzieci na górzyckich łąkach i polach. Po wręczeniu prezentów, uczniowie zaprosili swoich gości na orzeźwiający napój i słodki poczęstunek. Była to doskonała okazja, by usiąść, porozmawiać i na chwilę zapomnieć o codziennych troskach.

Wspólna Praca i Podziękowania

Uroczystość nie udałaby się bez zaangażowania pani Edyty Danickiej, kierowniczki OPS Górzyca i radnej powiatowej, która udostępniła salę OPS-u na to  wydarzenie. Jej pomoc była nieoceniona, za co w imieniu szkoły serdecznie dziękujemy.

Podsumowanie

Rodzinna uroczystość Dnia Mamy i Taty była pełna wzruszeń i radości. Trzecioklasiści udowodnili, że rodzice zasługują na wszystko, co najlepsze, a ich niespodzianka przyniosła wiele radości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pięknego dnia i powspominania tych wyjątkowych chwil.

Autor: Aleksandra Murawska