Jedynie 5 km od Słubic, nieopodal jeziora i terenów zielonych znajduje się przyjazne rodzinom, spacerowiczom i szukającym pomysłu na dobrą zabawę lub odpoczynek miejsce. Być może nawet już je znacie, lecz gwarantujemy, że po wprowadzeniu licznych nowości jeszcze nie raz to miejsce Was zaskoczy. Poznajcie nową ofertę Rodzinnego Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta w Kunowicach.

Atut 1. Nowoczesna sala zabaw i/lub słoneczne tarasy

Klimatyzacja, która latem daje komfort zabawy i schronienie przed upałami, konstrukcja i labirynty stworzone tak, by pokonywać je mogli również dorośli, a do tego bogata w ofertę przestronna kawiarenka – na salach Uśmiechniętej Planety po prostu aż chce się bawić, a potem – przyjemnie odpoczywać. Znajdziecie tutaj dwie sale – pierwsza przygotowana jest dla najmłodszych z troską o ich prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo.

Druga – znacznie większa, to miękki tor przeszkód, trampolina, zjeżdżalnie, kulkowa fontanna czy spider tower. To właśnie tutaj starsze dzieci i ich rodzice mogą bawić się wspólnie, integrując i wspierając siebie nawzajem. A potem? Oczywiście kawiarenka!

Atut 2. Kawa czy herbata? Kawiarenka bez biletu

W Uśmiechniętej Planecie możecie skosztować pysznych napojów i przekąsek. Bogata oferta kaw, herbat, lemoniad oraz lodów gałkowych dostępna jest także poza salą zabaw. Nasze tarasy są do Państwa dyspozycji bez konieczności kupowania biletu wstępu. Można zatem wpaść w przerwie spaceru czy rowerowej przejażdżki. Do czego serdecznie zachęcamy.

Atut 3. Młodzież ma głos

W urodzinowej ofercie Uśmiechniętej Planety znajdziecie teraz szeroką ofertę dla starszych dzieci. Do wyboru jest paintball party – zabawa z pistoletami z kolorową farbą, bezpieczna i w pełni nadzorowana, laser party – w którym można sprawdzić, jak młodzież poradzi sobie w ciemnej sali, gdzie jedynym źródłem światła będzie blask laserów, a także trzecia propozycja – survival party – dla wielbicieli biegów na orientację oraz pomysłowych znawców map i wskazówek.

Wszystkie te oferty przeznaczone są dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Atut 4 . Wymarzona impreza

Gdy zbliżają się urodziny Waszej Pociechy – gwarantujemy kompleksową i pełną zaangażowania obsługę. Uśmiechnięta Planeta, to animatorzy otwarci na nowe pomysły, czy ulubionych bohaterów Jubilata. Co ciekawe, oferta urodzinowa może być realizowana zarówno na sali zabaw, na zewnętrznym terenie piknikowym, jak i z dojazdem do klienta, czyli nawet w Waszym ogrodzie! Dwie ostatnie opcje można wzbogacić o uwielbiane przez dzieci dmuchańce.

Wiemy jednak, że urodziny to nie wszystko, w ciągu roku jest masa okazji do wyprawienia wymarzonego przyjęcia: integracja, komunia, rodzinne uroczystości – każdą z nich możemy zorganizować wspólnie!

Szczegółową ofertę Uśmiechniętej Planety znajdziecie na stronie: www.usmiechnieta-planeta.pl/

Autor tekstu: Katarzyna Krzemińska