Dnia 3 czerwca 2024 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach odbyło się jedyne w swoim rodzaju spotkanie z Alkiem Rogozińskim. Pisarz znany głównie ze swoich komedii kryminalnych w ujmujący i zabawny sposób raczył zebranych anegdotami ze swojego życia i doświadczeń pisarskich.

Książki Alka Rogozińskiego to połączenie ciekawej intrygi kryminalnej, intelektualnej rozrywki i sporej dawki czarnego humoru. O popularności ich Autora świadczy fakt, że do tej pory był wielokrotnie nagradzany, a sprzedaż jego książek, e-booków i audiobooków przekroczyła w zeszłym roku milion egzemplarzy.

Spotkanie z pisarzem przebiegało w swobodnej i radosnej atmosferze, hojnie okraszane salwami śmiechu zgromadzonych gości. Zabawne historie opowiadane  ze swadą  i humorem dostarczyły wszystkim wyśmienitej rozrywki. Po wystąpieniu pisarz chętnie pozował do zdjęć i rozdawał autografy na zakupionych przez czytelników książkach. Zapraszamy po powieści Alka Rogozińskiego do naszej biblioteki, których jest całkiem sporo.

Dziękujemy Autorowi i przybyłym gościom za wspaniałe spotkanie. Mamy nadzieję, że to nie była jedyna wizyta Alka Rogozińskiego w słubickiej bibliotece oraz że jeszcze nie raz uraczy nas swoimi barwnymi opowieściami.

Spotkanie zorganizowano w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki i współfinansowano ze środków Instytutu Książki.

Autor: Zespół BPMiG w Słubicach