Daria Wojciechowska do niedawna żyła całkiem zwyczajnie jako mama cudownego 3,5-latka. Miała plany i marzenia, które dzieliła z najbliższymi. Nic nie wskazywało, że już niedługo będzie musiała zmierzyć się ze śmiertelną chorobą… To, co miało być zwykłym bólem głowy, okazało się śmiertelnym guzem mózgu. Glejak wielopostaciowy o najwyższym stopniu złośliwości – nowotwór, który bez pomocy będzie dla niej wyrokiem.

Walczymy o życie Darii

Diagnoza była szokiem dla Darii i jej rodziny. Glejak wielopostaciowy to jeden z najbardziej agresywnych nowotworów mózgu. Konieczność szybkiego i specjalistycznego leczenia jest niezbędna, aby Daria miała szansę na wyzdrowienie. Niestety, koszty nowoczesnych terapii i leków są ogromne, a wiele z nich nie jest refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Jak możesz pomóc?

W obliczu tego dramatycznego wyzwania, rodzina i przyjaciele Darii zorganizowali różne formy wsparcia, które mogą przyczynić się do uratowania jej życia. Poniżej znajdują się sposoby, w jakie każdy z nas może pomóc:

Pomaganie to także udostępnianie

Warto pamiętać, że pomaganie to nie tylko wpłacanie pieniędzy. Ogromne znaczenie ma również udostępnianie informacji o zbiórkach i licytacjach. Dzięki temu więcej osób może dowiedzieć się o sytuacji Darii i zdecydować się na wsparcie. Każde udostępnienie przyczynia się do zwiększenia szans na uzbieranie niezbędnej kwoty na leczenie.

Daria ma przed sobą jeszcze wiele planów i marzeń do zrealizowania. Dzięki naszej wspólnej pomocy może dostać szansę na ich spełnienie. Dołączmy do akcji i wspólnie ratujmy życie młodej mamy!