Fot, Promet Kids

Po sukcesie I edycji nie mogło być inaczej. Z dumą i radością ogłaszamy, że będzie kontynuacja wspieranego przez Gminę Słubice programu bezpłatnych półkolonii letnich „Mam eMOCje – edycja II”.

Na uczestników w ciągu 10 roboczych dni turnusu (1-12 lipca 2024) czekać będzie m.in. aż 5 bloków tematycznych, które prowadzone będą przez wykwalifikowaną panią psycholog: „Pogłębimy integrację, komunikację, nauczymy się radzenia sobie ze stresem, zadbamy o umiejętności społeczne oraz postawimy na poczucie własnej wartości – wylicza psycholożka, Joanna Pusz.

Także tym razem o kwalifikacji uczestników zdecydują wypełnione przez opiekunów ankiety. Organizatorzy czekają na nie do 17 czerwca. Ankieta dostępna jest pod linkiem: https://promet-kids.pl/mam-emocje-polkolonie-letnie-dla…/. Można ją wysłać mailowo, pocztą lub złożyć osobiście w Fundacji Promet Kids, przy ul. Dworcowej 28 w Kunowicach.

To już kolejny rok, gdy dzięki finansowemu wsparciu Gminy Słubice możemy zaprosić do udziału w bezpłatnych półkoloniach letnich. Na turnus zaprosimy w sumie 22 dzieci, w wielu od 6 do 13 lat, z terenu gminy Słubice. Dzieci, które być może bez tego wsparcia nie miałyby możliwości aktywnego, atrakcyjnego i dodatkowo wypełnionego warsztatami z psychologiem wypoczynku” – dodaje Prezeska Fundacji Promet Kids, Agata Ilcewicz-Kryger.

Wszystko na komfortowym terenie z salą zabaw i rozległym placem zewnętrznym, w Kunowicach. Organizatorzy zadbają o ducha sportowego, dzieci poznają tajniki karate czy wyciszającą jogę dla dzieci. Zapewniony będzie także smaczny, dwudaniowy obiad.

Wszystkie szczegóły, jak i zapisy znajdziecie Państwo na stronie Fundacji Promet Kids – https://promet-kids.pl/mam-emocje-polkolonie-letnie-dla…/

ZAPRASZAMY!

Projekt „Mam eMOCje – edycja II” – realizowany jest dzięki wsparciu Gminy Słubice.

Autor: Katarzyna Krzemińska