Dnia 26 czerwca 2024 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach odbyło się ostatnie przedwakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Uczestniczki, jak zawsze pełne zapału i entuzjazmu, zebrały się, aby omówić powieść Anny Szczęsnej pt. „Gang Różowych Kapeluszy”.

Powieść „Gang Różowych Kapeluszy” – Temat Czerwcowej Dyskusji

Książka Anny Szczęsnej to historia czterech kobiet, które mimo różnic charakterów i temperamentów są od lat zgranymi przyjaciółkami. Powieść ukazuje, że przyjaźń jest możliwa na każdym etapie życia, a także pomiędzy osobami o różnych doświadczeniach życiowych i przeciwstawnych poglądach. Napisana lekkim stylem i z dużą dawką humoru, książka spotkała się z pozytywnym odbiorem Klubowiczek, które jednogłośnie oceniły ją jako godną polecenia lekturę na długie letnie wieczory.

Atmosfera Spotkania

Czerwcowa dyskusja, wzbogacona tematyką książki oraz wspaniałą pogodą, wprawiła uczestniczki w wyśmienity nastrój. W lawendowym zakątku na tarasie biblioteki, przy filiżance aromatycznej kawy i ciasteczkach, trwały ożywione rozmowy na temat życia i jego różnorodnych odcieni. Spotkanie było pełne ciepła, śmiechu i wzajemnej życzliwości, co tylko potwierdza, jak silne więzi łączą członkinie Klubu.

Podziękowania i Zaproszenie na Kolejne Spotkanie

Organizatorzy spotkania pragną serdecznie podziękować wszystkim Klubowiczkom za ich obecność i aktywny udział. Już teraz zapraszają na kolejne spotkanie, które odbędzie się po wakacjach, 25 września 2024 r. Tematem jesiennej dyskusji będzie powieść Katarzyny Zyskowskiej pt. „Nocami krzyczą sarny”.

Zespół BPMiG w Słubicach