W ostatni weekend słubickie korty tenisowe stały się areną wyjątkowego wydarzenia sportowego – Turnieju Tenisowego dla Dzieci i Młodzieży, zorganizowanego przez klub ProTennis Słubice. To cykliczne wydarzenie przyciągnęło młodych adeptów tenisa z całego regionu, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych.

Uczestnicy i Atmosfera

W turnieju wzięło udział 32 tenisistów i tenisistek w wieku od 8 do 17 lat. Rozgrywki odbywały się w atmosferze sportowej rywalizacji, pełnej pasji i zaangażowania. Młodzi zawodnicy pokazali, że tenis to nie tylko sport, ale także sposób na kształtowanie charakteru, naukę fair play i zdrowej rywalizacji.

Wyniki w Kategoriach Wiekowych

Kategoria wiekowa 8-10 lat:

  • Zwycięzca: Sebastian Stolarczyk
  • Finał: Sebastian Stolarczyk pokonał Tobiasza Kiese wynikiem 6:4, 6:4.
  • Trzecie miejsce: Aniela Orzechowska
  • Czwarte miejsce: Olaf Kondrat

Kategoria wiekowa 11-17 lat:

  • Zwycięzca: Patryk Górecki
  • Finał: Patryk Górecki pokonał Karinę Lubecką wynikiem 6:2, 4:6, 10:4.
  • Trzecie miejsce: Amelka Winiarska
  • Czwarte miejsce: Ivan Kaliski

Pełna Lista Zawodników

Kategoria 8-10 lat:

Sebastian Stolarczyk, Dominika Baranowska, Artem Stotsenko, Iga Partlak, Ula Kaliska, Ola Ławrynowicz, Olaf Kondrat, Daria Sotsenko, Maja Weryk, Nela Regulska, Aleksander Świderski, Aniela Orzechowska, Karolina Węsiora, Włodymyr Vyhera, Ola Starczewska, Tobias Kiese.

Kategoria 11-17 lat:

Patryk Górecki, Edyta Koryzna, Albert Torres, Iwan Kaliski, Dagmara Jadziewicz-Miedzińska, Patrycja Krzeptowska, Tomasz Moskalski, Karina Lubecka, Amelka Makowska, Kinga Węsiora, Władysław Schcherban, Magdalena Kozioł, Amelka Winiarska, Fabian Sztachelski, Magda Więcek.

Podsumowanie

Turniej Tenisowy dla Dzieci i Młodzieży w klubie ProTennis Słubice okazał się wielkim sukcesem, zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Młodzi sportowcy mieli okazję do zdrowej rywalizacji, rozwijania swoich umiejętności oraz nawiązywania nowych przyjaźni. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na korcie!

Podziękowania należą się sponsorom wydarzenia czyli Słubickiemu Centrum Tenisa, firmie ErkaTrans oraz EuroKop za wsparcie przy wynajęciu kortów na nasz turniej. Brawa i podziękowania należą się również Kamilowi Więckowi za ufundowanie niesamowitych i tematycznych nagród dla naszych zwycięzców. Bardzo doceniamy i jesteśmy wdzięczni za pomoc naszych sponsorów!

Serdecznie zapraszamy lokalne firmy i instytucje do wsparcia przyszłych edycji turnieju oraz do wspólnego działania na rzecz rozwoju sportu w naszej społeczności. Razem możemy stworzyć jeszcze lepsze warunki do treningu i rywalizacji dla młodych sportowców.