fbpx

Czwarta edycja warsztatów Westside Dance Workshops!

Westside People jest grupą taneczną, która uczy tańca nowoczesnego w Słubicach. Doświadczeni instruktorzy, których łączy pasja i miłość do muzyki.

Uczą takich styli tańca jak Hip Hop, Breakdance, Popping, Choreografie, Locking, Freestyle. Organizują warsztaty, aby zarażać innych tańcem, pozytywną energią oraz oczywiście rozwijać umiejętności taneczne na różnych płaszczyznach.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

– Inspirujemy się muzykalnością, ciekawym i świeżym podejściem do tańca – mówi Robert Kliszczak.

To była już IV edycja warsztatów organizowana przez Westside People, która odbyła się 30 września.
Tym razem do Słubic przyjechał instruktor Breakingu, reprezentant ekipy Crate of Wax – Bartek z Wągrowca, a także Instruktorka z Hiphopu, specjalizująca się w Freestyle’u – Kasia Wiatrowska.
Przybyli również tancerze z Kostrzyna nad Odrą, Gorzowa Wlkp., a także z Zielonej Góry. Ludzi do tańca zdecydowanie nie brakowało!

– Było dużo wspólnej zajawki, inspiracji, uśmiechu, tańca oraz pozytywnej energii – dodaje Robert.

Warsztaty taneczne to ogromna energia, zabawa, świetne wspomnienia, ale przede wszystkim ciężki trening i ważne doświadczenie, pozwalające rozwijać się i zdobywać kolejne poziomy w tańcu. Jest to również doskonała okazja na poznanie innych styli oraz sprawdzenie się w nich. Westside People zaprasza na swój fanpage, na którym można obserwować kolejne wydarzenia.

Czytaj także: Zbliża się festiwal trans Vocale. Zobacz program!

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice