fbpx

Cybinka: Pod wpływem alkoholu nie zapanował nad pojazdem. Przewoził trójkę dzieci!

Do zdarzenia doszło 24 listopada przed godziną 20. – Na drodze  DK 29 pomiędzy Drzeniowem a Cybinką 34 latek, mieszkaniec powiatu słubickiego, kierujący autem marki Opel Astra nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w barierę energochłonną –  mówi asp. Agnieszka Kaczmarek Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. W aucie przewożona  była trójka dzieci i kobieta, która również była pod wpływem alkoholu. 

 

Na szczęście pasażerom nic się nie stało, natomiast kierowca został przewieziony do szpitala na dokładniejsze badania.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

– Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 2,5  promila alkoholu w organizmie.  Ponadto mężczyzna przewoził w pojeździe trójkę swoich małoletnich dzieci i oraz ich matkę, która również była nietrzeźwa. Policjanci ustalili ponadto, że mężczyzna posiada zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi, a pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych, jak i ubezpieczenia – informuje oficer prasowy KPP Słubice Agnieszka Kaczmarek. 

 

Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem – za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych grozi mu łącznie do pięciu lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Pijany kierowca zatrzymany przez policjanta z Cybinki

 

 

Baner Brand Cy
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice