fbpx

OKRADAŁ POMNIKI W RZEPINIE, GDY ZOSTAŁ PRZYŁAPANY ZAATAKOWAŁ ŚWIADKA. 40-LATEK ARESZTOWANY NA TRZY MIESIĄCE

W ręce policjantów wpadł mężczyzna, który wraz z nowym rokiem, w krótkich ostępach czasu dokonywał kradzieży elementów ozdobnych pomników. To nie koniec zuchwałej postawy 40-latka. Po jednej z kradzieży zaatakował świadka całego zdarzenia. Mężczyzna kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

W piątkowy wieczór (6 stycznia) policjanci z Komisariatu Policji w Rzepinie dostali zgłoszenie o mężczyźnie, który ubrany w mundur z emblematami służby celnej dokonał kradzieży zniczy, wiązanek i kwiatów na cmentarzu w Rzepinie. Agresywny mężczyzna miał też zaatakować świadka zdarzenia.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

 

Policjanci szybko ustalili miejsce pobytu opisywanego mężczyzny, gdzie następnie został zatrzymany. W miejscu przebywania 40-latka policjanci ujawnili skradzione przedmioty, jak i metalowy pręt, którym zaatakował świadka zdarzenia. Wymiar sprawiedliwości w stosunku do zatrzymanego wydał postanowienie o zastosowaniu tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: aspirant Agnieszka Kaczmarek, Komenda Powiatowa Policji w Słubicach

 

Czytaj też: Iga Czekalska nie może przytyć więcej niż pół kilograma. Bez pomocy jest skazana na najgorsze! Jej stan jest bardzo zły, przebywa na OIOM i walczy o życie! W imieniu Igi i jej rodziców o pomoc prosi także Sara James! [WIDEO]

Baner Brand Cy
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!